Поліція за рік так і не змогла знайти лісокрадів

16.10.2020 11:36

У жовтні 2019 року при обстеженні лісових масивів працівниками Підрізького лісництва Ковельського спеціалізованого лісогосподарського акціонерного товариства «Тур» поблизу села Підріжжя було виявлено незаконну порубку дерев. Лісівники нарахували 10 пнів сосни.

Відомості про злочин поліція внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12019030110001874 і розпочала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 246 КК України (Незаконна порубка лісу), що карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією незаконно добутого.

Як стверджує слідчий Ковельського відділу поліції В’ячеслав Домець у клопотанні до суду, під час досудового розслідування було проведено ряд слідчих (розшукових) та інші процесуальні дії, однак встановити особу, причетну до вчинення злочину, не виявилось можливим.

Постановою слідчого судді Ковельського міськрайонного суду Петра Бойчука продовжено строк досудового розслідування ще на шість місяців.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.