Померла відома волинська журналістка з Ковеля

25.07.2020 о 11:23 · 1 хв читання

У Луцьку попрощалися з ветераном обласного радіо Галиною Сухомлин.

Про це повідомив журналіст Василь Федчук у Фейсбуці.

Галина Петрівна народилася в Ковелі у 1947 році. Закінчила у 1974 році факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка.

Я вдячний їй за скрупульозну роботу з листами слухачів, яких ми отримували 18-20 тисяч за рік, за чуйне шефство над колегами з міських і районних радіоредакцій, за професійну вимогливість на посту заступника головного редактора. Й на заслуженому відпочинку вона активно цікавилася творчістю тих, хто прийшов нам на зміну, давала їм слушні поради

– пише Василь Федчук

У період 1965–1966 років працювала коректором у ковельській міськрайонній газеті «Прапор Леніна». З 1967 по 1969 – у луцькій газеті «Слава праці». Тут вона працювала у якості літпрацівника, кореспондента, а також організатора районного радіомовлення.

З 1979 року Галина Сухомлин – у Волинській обласній держтелерадіокомпанії на посадах редактора відділу листів, старшого редактора, відповідального секретаря, заступника головного редактора Творчо-виробничого об’єднання радіомовлення.

Галина Сухомлин – член Національної спілки журналістів України. Була відзначена Грамотами Держтелерадіо СРСР. У 2004 році Держтелерадіо України нагородило її Почесною відзнакою «За заслуги у розвитку інформаційної сфери» ІІІ ступеня.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X