Працівниця поліції з Ковеля вчинила ДТП: що вирішив суд

07.11.2021 15:53
Фото ілюстративне

Ковельський міськрайонний суд днями прийняв постанову за фактом дорожньо-транспортної пригоди, яку вчинила інспекторка Управління патрульної поліції у Волинській області Марія Грицик.

Згідно матеріалів справи, 20 серпня 2020 року о 20:23 на 384 кілометрі автодороги міжнародного значення М-07 Київ-Ковель-Ягодин вона керувала службовим автомобілем, але не врахувала дорожньої обстановки, не дотрималась безпечної дистанції та допустила зіткнення із вантажівкою «ГАЗ», яка рухалася попереду.

Внаслідок зіткнення транспортні засоби отримали пошкодження з матеріальними збитками.

За порушення Правил дорожнього руху України на Марію Грицик було складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 124 КУпАП.

Справа у суді була зареєстрована 5 листопада 2020 року і призначалася до розгляду тринадцять(!!!) разів.

В судове засідання по розгляду даної справи, особа, яка притягається до адміністративної відповідальності Грицик М.В. не з’явилась, однак попередньо подала до суду заяву про розгляд справи у її відсутності. Крім цього, відповідно до вказаної заяви, просила провадження у справі закрити у зв’язку із закінченням строку накладення стягнення. Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, своєї вини у вчиненні адміністративного правопорушення не визнає

– йдеться у постанові суду від 2 листопада 2021 року

Суддя Ковельського міськрайонного суду Петро Бойчук постановив визнати Марію Грицик винною, але звільнив її від відповідальності в зв’язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення.

Поділитися:

Коментарі

  1. Та це не остання ДТП з її участю. 12 березня цього року вона була “героїнею” ДТП у Ковелі на вулиці Варшавській.Тоді перебувала “підшофе” за кермом чужого авто і спричинила ДТП, у якому постраждало дві машини.Але,дякуючи своїм колегам-поліціянтам,які підтасували факти цієї ДТП, винним зробили людину, яка
    і близько не була за кермом.Та це не заважало їй справно отримувати на чужу банківську картку страховку і роздавати хабарі за те, щоб не виявилася правда.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.