Працівники міської ради придбали за свої кошти «Бабу Ягу» для бійців ковельського батальйону

01.05.2024 о 19:30 · 2 хв читання

Ударний гексакоптер «Vampire», відомий як «Баба Яга», що наводить жах на окупантів, отримали бійці 54-го ковельського батальйону 100 окремої механізованої бригади.

Про це сьогодні повідомив міський голова Ігор Чайка.

Гексакоптер «Баба Яга» – це нічний ударний бомбардувальник, який став нічним кошмаром ворогів, адже дуже ефективний. Дрони-бомбери військові застосовують для знищення техніки та складів зброї противника вночі. «Баба Яга» підіймає до 20 кг вибухівки на висоту до 500 метрів та одночасно може скидати 4 снаряди. Влучити зі стрілецької зброї в цей гексакоптер практично неможливо.

Радію, що цей складний і вартісний проєкт, який ми прийняли рішення реалізувати за кошти працівників Ковельської міської ради, успішно втілений. Перед тим, як відправити «Бабу Ягу» на фронт, ми зібралися колективом, щоб кожен, хто донатив, міг роздивитися сучасну техніку, яка допомагає нашим Захисникам нищити ворога.

Дякую колегам за довіру та патріотичну позицію! Наша допомога військовим зараз надзвичайно важлива, адже це не лише технічне підсилення, але й моральна підтримка бійців: вони відчувають, що тил не забуває про них і працює для підтримки української армії.

Загалом за листопад-березень разом з колегами з міської ради ми зібрали 737 027 гривень. Вартість «Баби Яги» – 648 тисяч. Решту коштів витратимо на дрони, адже вони критично необхідні на фронті і забагато їх ніколи не буває

– зазначає міський голова

За словами мера, сьогодні «Бабу Ягу» передали нашим хлопцям із 54-го ковельського батальйону 100 ОМБр, які тримають найважчу ділянку фронту на Авдіївському напрямку. На фото із «подарунком» для окупантів – командир взводу 100 бригади, ковельчанин Іван.

Окрім «Баби Яги» доправили нашим бійцям техніки на майже 6,5 мільйонів гривень. Придбали її за кошти бюджету громади. Разом – до Перемоги!

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X