Продали з аукціону родовище мідних руд у Ковельському районі

12.08.2021 16:30
Фото: Волинь-нова

Державна служба геології та надр України провела повторні аукціони з продажу спеціальних дозволів на користування надрами. На електронних торгах реалізували одну із ділянок – з покладами мідних руд у Ковельському районі.

Про це повідомляється на сайті відомства.

Ділянку мідних руд «Рудоносне поле Заліси-Шменьки», площею 2336,7 га, що на території Ковельського району, реалізували за 122 млн 222 тис. 222 гривні. Під час торгів ціна продажу лоту зросла в 2871 раз, порівняно зі стартовою. Об’єкт надається в користування з метою геологічного вивчення та дослідно-промислової розробки надр терміном на 5 років. Участь у перегонах за право отримати в користування ділянку надр взяло сім компаній, серед яких і іноземна. Перемогу здобуло ТОВ «Глобал Аналітика», запропонувавши найвищу ціну за лот.

Ми є свідками вже третього аукціону з продажу цієї ділянки надр. Кількість учасників кожних наступних торгів постійно зростає, серед них з’явилися перші іноземні компанії. Підвищуються і цінові пропозиції. Сподіваємося, що цього разу переможець не відмовиться від внесення в установлений строк належної до сплати різниці між ціною реалізації лота та гарантійним внеском, як це відбулося раніше. В протилежному випадку доцільним буде внесення змін до порядку проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами

– коментує голова Держгеонадр Роман Опімах

До речі, 18 серпня Державна служба геології та надр України проведе аукціони з продажу 13 ділянок надр із покладами кам’яного та бурого вугілля, бурштину, граніту, габра, каоліну вторинного піску, сировини піщано-гравійної.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *