«Прогуляв» 10 місяців: Степан Івахів – у списку топ-прогульників Верховної Ради

02.01.2022 16:34
Фото: Chuxray_Viktor1954

Народних депутатів позбавляють компенсації, якщо протягом місяця або однієї сесії парламенту вони пропустили понад 30% голосувань. Теж саме передбачено і за пропуск понад 50% засідань комітету, до складу якого входить нардеп. Кого з парламентаріїв найчастіше позбавляли виплат у 2021 році, дивіться на інфографіці.

Про це пише аналітичний портал «Слово і Діло».

За даними Комітету з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи ВРУ, 32 народних депутатів позбавляли виплат за 10 місяців.

Прогульники Верховної Ради України / Джерело: «Слово і Діло»

Найбільше таких «прогульників» було у фракції «Опозиційна платформа – за життя». Там виплат позбавили 18 нардепів, зокрема, Віктора Медведчука, Тараса Козака, Юрія Бойка, Вадима Рабіновича, Наталію Королевську, Вадима Столара, Сергія Льовочкіна.

У депутатській групі «За майбутнє» шестеро парламентаріїв не отримали виплати за 10 місяців: Віктор Бондар, Олександр Герега, Ярослав Дубневич, народний обранець від Ковельського району Степан Івахів, Сергій Лабазюк, Ігор Палиця.

У депутатській групі «Довіра» двох нардепів позбавили виплат за 10 місяців – Сергія Шахова і Максима Єфімова.

Так само двоє депутатів не отримали виплати з фракції «Батьківщина» – Антон Яценко та Андрій Кожем’якін.

Окрім них, четверо позафракційників також залишилися без виплат за 10 місяців – Дмитро Шенцев, Дмитро Шпенов, Андрій Деркач та Олександр Дубінський.

Нагадаємо, раніше Президент України Володимир Зеленський обіцяв позбавляти депутатів мандата за прогули і кнопкодавство.

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.