Голова Верховної Ради каже, що позбавити Степана Івахіва мандата за прогули неможливо

24.09.2023 о 14:34 · 2 хв читання

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук під час інтерв’ю з «Радіо Свобода» назвав імена народних депутатів, які за якого словами, не з’являються у парламенті і, відповідно, не отримують заробітну плату.

Таких депутатів є декілька. Це депутат Шахов, депутатка Лабунська, депутат Палиця, депутат… Можна я уточню? Там їх ще буквально один-два, два залишилося. Тобто це ті люди, які, за результатами голосування, я бачу їхню неприсутність у залі

– сказав голова Верховної Ради

Пізніше пресслужба Стефанчука надала «Радіо Свобода» повний перелік народних депутатів:

 • Анжеліка Лабунська (фракція «Батьківщина»);
 • Ігор Палиця (депутатська група «За Майбутнє»);
 • Степан Івахів (депутатська група «За Майбутнє»);
 • Федір Христенко (заборонена партія «ОПЗЖ»);
 • Сергій Шахов (депутатська група «Довіра»).

Руслан Стефанчук каже, що періодично надсилає цим депутатам листи і просить прийти на роботу, однак позбавити їх мандата за прогули засідань неможливо, говорить спікер парламенту.

Я кожного разу цим народним депутатам, їх зараз ще залишається декілька, періодично направляю листи з тим, щоб вони з’явилися і виконували свої обов’язки як народного депутата. Але я, як голова Верховної Ради, можу діяти тільки в межах і в спосіб, не роблячи хайп, ніяких інших речей, які взагалі не мають нічого спільного з законодавством. І тому ті функції, які на мене покладаються як на голову Верховної Ради, я виконую, відповідно до регламенту, відповідно до Конституції України

– говорить Руслан Стефанчук
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (9)
 1. Раби нехай і далі продаються за вікна в під’їздах, голосуючи за різну наволоч

 2. Партія ” Гандони України” і відповідно електорат котрий за них голосує

 3. Не здивуюся зовсім, як на наступних виборах ковельчани знову за нього проголосують… А потім будуть дивуватися, чому в країні безлад…

 4. Проголосують за КОРУПЦІОНЕРА Козака ,
  Палиця не вернеться в Україну А Стьопа завязує з політикою.

 5. За 3 прогули простого робітника вигоняють стаття є така а.їх не можна…..виловіть їх підарів і вручіть повістки здорові бики накрали багато і хай захищають неньку Україну на передовій.

 6. Ждемо Степана Петровича кандидатом на наступних виборах (нам все рівно що він тікав на Угриневі з України і пропонував гроші прикордонникам за не перешкоджання). Нам потрібні нові дитячі майданчики(старі зносилися), покрасити паровоза на привокзалці(обліз після неякісної фарби).
  Петровичу, ви наше все!!!
  До речі, в кого запитати, де наш улюбленець, найбільший прогульшик Ради?
  Може в Чайки, він казав що це його хороший друг?! Хай би запросив до Ковеля друга, щоб той “електорату” розказав де пропадає?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X