Пройшла першість Ковеля з настільного тенісу серед ветеранів

01.10.2020 о 13:15 · 1 хв читання

Упродовж 5 днів в спортивному залі клубу настільного тенісу «Патріоти Волині» проходила першість міста Ковеля з настільного тенісу серед ветеранів.

Досвідчені спортсмени змагалися у трьох вікових групах та абсолютній категорії, повідомляє відділ фізичної культури і спорту виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Серед учасників до 50 років «золото» здобув Андрій Антонюк, «срібло» виборов Ігор Прокопів, «бронза» дісталася Андрію Крисюку.

У групі від 50 до 55 років перемогу святкував Віктор Котов, друге місце у Олега Шевчука, третє – Олександра Дятла.

Серед найстарших, тих, кому за 55 років І місце отримав Ігор Бівініс, ІІ – Віктор Міліщук, ІІІ – Аскольд Галицький.

В абсолютній категорії, у якій змагалися всі спортсмени, незалежно від віку, переможцем став Віктор Котов, «срібним» призером – Ігор Бівініс, «бронзовим» – Віктор Міліщук.