Приватна фірма хоче отримати спецдозвіл на видобуток піску в родовищі

13.05.2021 12:44

На останній сесії Ковельської районної ради, яка відбулася 23 квітня цього року, розглядалось питання про надання ТОВ «Волиньбудматеріали» спеціального дозволу  на користування надрами для видобутку піску в родовищі поблизу села Сереховичі Ковельського району.

Однак необхідної підтримки проєкт рішення, розроблений виконавчим апаратом районної ради, не набрав. Депутати доручили постійній комісії з питань сільського господарства, екології та земельних ресурсів здійснити виїзд на територію родовища, вивчити всі нововиявлені обставини цього питання та подати у виконавчий апарат відповідні висновки та пропозиції, – інформує Ковельська районна рада.

Тож з цією метою нещодавно голова комісії Василь Голядинець, член комісії Андрій Дерев’яненко, а також голова Ковельської районної ради В’ячеслав Шворак, його заступник Андрій Броїло, депутат райради Андрій Харлампович побували на Сереховичівському родовищі піску, яке планується для відведення на розробку копалин місцевого значення.

В комісійному обстеженні ділянки взяли теж участь голова Ковельської РДА Ольга Черен, її новий заступник Дмитро Красносельський, Сереховичівський сільський голова Ростислав Шиманський та директор ТОВ «Волиньбудматеріали» Анатолій Мацюк.

Під час роботи депутати, представники державної районної адміністрації та приватного підприємства погодили подальший план дій щодо розв’язання питання про надання ТОВ «Волиньбудматеріали» спеціального дозволу на користування надрами для видобутку піску в родовищі поблизу села Сереховичі.

Згідно Єдиного державного реєстру юридичних осіб, засновниками та кінцевими бенефіціарними власниками ТОВ «Волиньбудматеріали» є Борис Яворський (м. Луцьк) та Анатолій Кононов (м. Київ). Фірма пройшла державну реєстрацію 22 травня 2020 року, основний вид її діяльності – добування піску, гравію, глин і каоліну.

Фото: Ковельська районна рада

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *