Радіодиктант-2022: торішня переможниця з Ковельського району візьме участь увосьме

09.11.2022 09:37
Галина Шура / Фото: Суспільне

Вчителька із села Комарове Ковельського району Галина Шура увосьме візьме участь у Всеукраїнському радіодиктанті Національної єдності.

Як розповіла волинянка, 9 листопада диктант вона писатиме разом зі своїми учнями у школі, – повідомляє Суспільне.

Готуватися до написання диктанту жінка почала ще тиждень тому. Допомагає в підготовці і учням – переглядають словники та знайомляться зі змінами у правописі.

Повторюємо пунктуацію в першу чергу, бо розділові знаки потрібно не тільки чути, а й знати. І слова, в словах діти помилки часто роблять. Повторюємо з молодших класів усе, що там вчилося

– говорить вчителька
Переможниця Радіодиктанту національної єдності – 2021, вчителька Галина Шура разом зі своїми учнями / Фото: Суспільне

9 листопада жінка писатиме радіодиктант разом із дев’ятикласниками, у яких викладає українську мову.

Цього року текст читатиме народна артистка України Ада Роговцева.

Я завжди захоплювалася її творчістю. А так, як вона читає поезію, я думаю, що всі понаписують дуже добре. Бо це людина, яка не просто народна артистка України, вона ще й Герой України

– каже Галина Шура

Чи надсилатиме свій диктант цього року, волинянка ще не вирішила, однак жінка вважає, що участь у проєкті «Радіодиктант національної єдності» повинен взяти кожен українець.

Це розповсюдження нашої мови, реклама нашої мови. Треба писати, треба об’єднуватись. І головне не результат, а головне – участь

– говорить вчителька

Що відомо

  • Торік жителька села Комарове Ковельського району Галина Шура стала переможницею Всеукраїнського радіодиктанту. Про перемогу жінки стало відомо під час прямого ефіру на «Українському радіо».
  • Перемогу у конкурсі вчителька отримала двічі. У 2017 році педагогиня здобула диплом за бездоганне написання радіодиктанту.
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *