Жителька Ковельського району стала переможницею Всеукраїнського радіодиктанту

09.12.2021 15:38
Галина Шура / Фото: Суспільне Волинь

Жителька села Комарове Ковельського району Галина Шура стала переможницею Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Про перемогу стало відомо під час прямого ефіру на «Українському радіо», – повідомляє Суспільне.

Жінка написала текст без жодної помилки. Це вже друга її перемога у Радіодиктанті.

Суспільному Галина Шура телефоном розповіла, що 36 років працює вчителькою української мови та зарубіжної літератури у сільській школі. Радіодиктант, каже жінка, писала вдруге у житті.

Вперше писала радіодиктант з дітьми, цього року – сама, бо було дистанційне навчання. До написання диктанту готувалася. Слухала тексти Андруховича та вивчала його манеру написання текстів

– розповіла переможниця

За перше місце і відмінне знання рідної мови Галина Шура отримає у подарунок диплом та книги з підручниками від одного із українських видавництв.

Фото: Суспільне Волинь

У 2017 році педагогиня отримала диплом за бездоганне написання радіодиктанту. У родині жінки її підтримують, однак радіодиктант не пишуть. Галина Шура каже: поки була жива мама, то диктант писали разом.

За спеціальністю вона – бібліотекар, але писала завжди зі мною. Я в школі на роботі, а вона вдома, а тоді приходили, обмірковували

– зазначила вчителька

Переможниця Радіодиктанту національної єдності-2021 додала: чекає, поки підросте онук, аби навчати його і писати радіодиктанти разом.

Фото: Суспільне Волинь

Усього цього року на перевірку до «Українського радіо» надійшли 14 573 листи з текстом диктанту. З них 1 824 — у паперовому вигляді та 12 749 — на електронну скриньку.

Оновлено 09.12.2021 о 23:27 – додано чотири останніх абзаци, два фото знизу та відео.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.