Міська влада обіцяє, що у всіх школах Ковеля замінять вікна

01.12.2021 14:38
Фото: 12 канал

Вже близько 10-ти років у Ковельських школах та дитячих садочках поступово замінюють старі дерев’яні вікна на нові енергоефективні. Починали це все батьки учнів за власні кошти.

Про це йдеться у сюжеті 12 каналу.

Допомагав міський бюджет, потім доєднався народний депутат Степан Івахів зі своїм благодійним фондом, а з 2016 року місто отримує субвенцію соцекономрозвитку саме на ці цілі і, до речі, з 2016 року Ковель отримав вже понад 20 мільйонів гривень

– каже заступниця ковельського міського голови Наталія Маленицька
Наталія Маленицька / Фото: 12 канал

Плани амбітні: встановити нові енергоефективні вікна у всіх навчальних закладах Ковеля. До слова, і цьогоріч місто отримало 10 мільйонів від держави. І усі гроші теж спрямували на заміну вікон.

Усього за п’ять років вдалося замінити конструкції у всіх місцевих садочках та у п’ятьох невеликих школах. Та на цьому не все – залишилися навчальні заклади, де навчається тисяча і більше дітей. Один з них – ліцей №11. Тут якраз роботи у розпалі.

Шкіл-тисячників у місті аж 6. У кожній з них більше двохсот віконних конструкцій. Відповідно, коштів на їх заміну потрібно чимало.

За попередніми підрахунками, аби повністю завершити процес, потрібно трохи більше 4 мільйонів гривень. Днями відбулась сесія Ковельської міської ради і депутати таки підтримали ініціативу. Тож гроші виділять і вже у наступному році усі школи міста матимуть сучасні енергоощадні вікна.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *