Освіта в умовах карантину: влада шукає гроші

Школи і дитсадки Ковеля готують до нового навчального року.

Питання підготовки шкіл та дитсадків до нового навчального року обговорили на нараді у заступника міського голови Ігоря Прокопіва за участю представників управління освіти, повідомляє Ковельська міська рада.

Юрист управління Ірина Васковець поінформувала про хід тендерних закупівель меблів та обладнання для нової української школи (багатофункціональних пристроїв, телевізорів, ноутбуків, дидактичних матеріалів).

Під час розмови було наголошено, що нинішній навчальний рік розпочнеться в умовах адаптивного карантину. Тож необхідно вжити заходів щодо дотримання протиепідемічних вимог: забезпечення освітніх закладів пірометрами, засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими для обробки рук та поверхонь. Частина шкіл, дитсадків вже мають все необхідне. Ситуація щодо решти – аналізується, у найближчі дні будуть визначені потреби і джерела фінансування.

Йшлося про ремонтні роботи, благоустрій, дотримання правил безпеки у закладах. На цьому мають зосередити увагу керівники, обстежити стан каналізаційних люків, надвірного та спортивного обладнання, обмежити доступ сторонніх осіб на територію, особливо у вечірній та нічний час.

Оксана Колода – методист методкабінету управління освіти розповіла про особливості функціонування з 1 вересня закладів дошкільної освіти. Наразі напрацьовується порядок організації відвідування дитсадків дітьми, комплектування груп. Інформація з цього приводу буде оприлюднена на сайті міської ради.

За результатами наради керівникам закладів та спеціалістам управління освіти дані доручення, аби 2020/2021 навчальний рік у Ковелі розпочався на належному рівні.

Фото Ковельської міської ради


Вам може бути цікаво

Хто претендує на посаду директора ліцею № 13 у Ковелі

Відбулася міська серпнева колегія освітян

Чи сядуть ковельські школярі 1 вересня за парти

Стало відомо, коли у школах Ковеля розпочнуться канікули

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.