У мерії розповіли, які дитсадки працюватимуть влітку

25.05.2020 о 16:25 · 2 хв читання

Розуміючи проблеми батьків, особливо працюючих, які змушені шукати варіанти догляду за дітьми, міський голова Олег Кіндер зібрав робочу нараду, на якій йшлося про перспективи відкриття закладів дошкільної освіти.

Як повідомляє Ковельська міська рада, в обговоренні цього важливого питання взяли участь заступник міського голови Ігор Прокопів та начальник управління освіти Віктор Бичковський.

У літній період дитсадки запрацюють у мікрорайонах сільмашу, вулиці Володимирської, другого Ковеля та у центральній частині міста. Зазвичай, у попередні роки функціонували два-три ДНЗ. Цьогоріч їх буде більше. Планується, що відновлять роботу 27 груп, кожну з яких зможуть відвідувати не більше 10-12 дітей. Такі карантинні вимоги.

Працівники мають забезпечити дотримання й інших протиепідемічних заходів. Серед яких – температурний скринінг, прийом дітей вихователями на вулиці, визначений порядок проведення дезінфекції, провітрювання, вологого прибирання тощо. 

Як ми вже інформували, через  складну епідемічну ситуацію у Ковелі з 22 травня карантин не послабили. Не на часі відновлення роботи дитячих садків. Відповідні рішення прийняли обласна та міська комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, керуючись постановою Кабінету Міністрів.

Міський голова наголосив, що всім необхідним забезпечувати дитсадки потрібно вже сьогодні. Як тільки стан із захворюваністю на коронавірус поліпшиться, заклади відразу відкриють двері для своїх вихованців, аби батьки без зайвих клопотів йшли на роботу. Є сподівання, що це станеться у червні.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X