Хочуть відмінити масове святкування цьогорічного Дня міста

18.05.2020 о 18:10 · 2 хв читання

На розгляд 67-ї сесії Ковельської міської ради подано проєкт рішення про відміну святкових заходів з нагоди Дня міста у 2020 році (перша неділя липня).

На думку чиновників, відмінити святкові масові заходи потрібно у зв’язку з пандемією коронавірусної хвороби COVID-19 та відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11 березня 2020 року.

На відміну від інших міст, де святкування переносять на інші дати, мер Ковеля вирішив взагалі відмовитися від урочистостей до дня міста, про що і підготували відповідний проект рішення міської ради. «Епіцентр» весь час працював «на повну катушку» під час поширення хвороби, послабили всі карантинні заходи, життя вирує на повну. Однак на сесію міської ради виноситься питання про відміну свята. Якось влада ніяк своїми «заходами» в потрібний час не потрапляє. То бездіяльність мерія Ковеля допускає, а коли не треба, – навпаки, активно «працює»! Чому так? Невідомо. Напевне хвилюється, що в жовтні 2020 громада Ковеля уже не проголосує за Кідера Олега. Не перенапружується в роботі. А для чого?

– пише у Фейсбуці депутат Ковельської міської ради з фракції «УКРОП» Володимир Косцьов’ят

Пленарне сесійне засідання 67-ї сесії міської ради має відбутися 28-го травня.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X