Олега Кіндера просять скликати позачергову сесію міськради

03.11.2020 20:48
Олег Кіндер

У зв’язку із посиленням на території Ковеля карантину та протестом на це місцевих підприємців два діючих депутати Ковельської міської ради ініціюють проведення позачергової сесії представницького органу міста.

Відповідне звернення на ім’я поки що чинного Ковельського міського голови Олега Кіндера написав лідер депутатської фракції «УКРОП» Ігор Пініс.

Свій підпис під зверненням також поставив інший депутат від цієї фракції Володимир Косцьов’ят, який оприлюднив його у Фейсбуці.

Щойно звернулися із заявою, як депутати ще чинної міської ради, до ще чинного Ковельського міського голови! Олег Кіндер має негайно і невідкладно скликати сесію ради місцевих депутатів і розглянути претензії дрібних та середніх підприємців! Ігор Чайка та Олег Уніга, активно включіться, як лідери і належно відреагуйте! Будь ласка, долучайтеся до вирішення гострої соціально-політичної ситуації в нашій Ковельській об’єднаній громаді

– йдеться у дописі Володимира Косцьов’ята

До речі, сьогодні, 3 листопада, на позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій звернення-вимоги підприємців рекомендували розглянути в тому числі на позачерговій сесії міської ради.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.