Влада закликає ковельчан дотримуватись вимог карантину

Ковельський міський голова Олег Кіндер звернувся до ковельчан з відозвою.

У своєму зверненні, яке опубліковано на сайті міської ради, він інформує населення, що, на жаль, останнім часом у місті погіршується ситуація зі станом захворюваності на COVID -19. В останні дні збільшилась кількість тих, у кого виявили коронавірусну хворобу. Та й остання статистика по Україні є досить тривожною.

Також Олег Кіндер отримав листа від головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, де зазначається, що Міністерством охорони здоровя спільно з Київською школою економіки розроблено аналітичний електронний інструмент, який дозволяє своєчасно реагувати на потенційне погіршення епідситуації в кожному населеному пункті.

Відповідно, Ковель потрапив до списку 19 адміністративних одиниць з 617, в яких останні тенденції розвитку епідеміїї викликають найбільше занепокоєння та потребують негайного реагування.

Ми всі хочемо, щоб у нас працювали школи, дитсадки, ходив громадський транспорт, були відкритими ресторани та кафе, ми мали можливість відвідувати спортзали, тоді, давайте дотримуватись усіх санітарних норм, не забувати про засоби захисту, дезінфекцію, миття рук, соціальну дистанцію

– зазначає Олег Кіндер

Навіть для «зеленої зони», а Ковель нині у «жовтій», є обов’язковими маски у громадських будівлях та у маршрутних таксі. Масові заходи можуть відбуватися зараз за умови перебування не більше 1 особи на 10 кв. метрів, перевезення дозволено тільки для пасажирів на сидячих місцях.

Якщо ви відчуваєте перші симптоми хвороби, залишайтесь вдома і неодмінно зателефонуйте своєму сімейному лікареві та проконсультуйтесь як Вам діяти далі. Сьогодення вимагає від нас ще більшої відповідальності.

Вкотре прошу: давайте берегти і поважати один одного, наберемось терпіння і пройдемо це випробування достойно

– наголошує Олег Кіндер


Вам може бути цікаво

Про помилкове ставлення до коронавірусу та досвід США

Чи потрібно дітям носити маски?

У Ковелі послабили карантин: які заклади запрацюють

У Ковелі продовжили карантин до 22 червня

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.