Як у Ковелі та громаді готуються до нового навчального року

18.08.2022 16:11

Ковельська освіта готується до старту нового навчального року.

Низку важливих питань було розглянуто на робочій нараді з керівниками закладів освіти за участю представників ДСНС, поліції, центру контролю і профілактики хвороб, – повідомляє сьогодні, 18 серпня, Ковельська міська рада.

Нас усіх турбує одне і те ж: будемо ми навчатись очно чи ні. Остаточної відповіді поки немає. Але сьогодні ми маємо зробити все, що від нас залежить, аби підготувати умови для очного навчання, найперше – влаштувати достойні укриття

– зазначила заступник міського голови, лучанка Наталія Маленицька

Першого вересня у нашій громаді 10 міських шкіл зможуть прийняти дітей на очне, або змішане навчання, якщо таке буде дозволене. У більшості з них є можливість облаштувати укриття. У чотирьох ліцеях роботи вже завершили. Ще у шести — роботи тривають (проєктування, ремонти, чи будівництво).

Крім того, розглядається варіант: сусідні навчальні чи комерційні заклади можуть надати в тимчасове користування свої приміщення для укриття. На час повітряної тривоги прихистити визначену кількість дітей і вчителів.

У всіх інших — рекомендовано запровадити дистанційну форму навчання.

Щодо дошкільної освіти, у Ковелі з червня працює три чергових дитсадки. У них облаштовані укриття. Ще у десяти ЗДО міста ведеться підготовка до прийому дітей. Частина — матимуть власні укриття, інші – планують використовувати альтернативні (у закладах поблизу).

У селах нашої громади — в одній школі та одному дитсадку є можливість відновити очне навчання.

Укриття мають відповідати вимогам щодо безпеки учасників освітнього процесу та бути відповідно облаштовані. Перед початком навчального року їх проінспектує і надасть остаточний висновок про придатність до використання спеціальна комісія.

Про те, як працюватиме ваша школа або дитсадок, дізнавайтесь в адміністрації закладу.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

  1. Головне, що забули про караноїдну фейкодемію і більше не нищать освіту вигаданим всесезонним нескінченним грипом…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.