Освіта району готова до нового навчального року на 98%

12.08.2020 о 09:57 · 3 хв читання

11 серпня 2020 року відбулась нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти Ковельського району з питань організованого початку нового 2020/2021 навчального року.

В ході наради було розглянуто питання щодо організації освітнього процесу в умовах карантину, зумовленого поширенням COVID-19, та вирішення актуальних питань забезпечення утримання та функціонування закладів освіти, повідомляє відділ освіти Ковельської райдержадміністрації.

На нараді були присутні заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, голова районної ради Андрій Броїло та його заступник Олександр Пасенковський, начальниця відділу освіти Ірина Ревейчук, начальники та спеціалісти відповідних служб.

Начальник Ковельського міськрайонного відділу УДСНС України у Волинській області Володимир Войтанік проаналізував стан закладів освіти з питань протипожежної безпеки та наголосив на готовності усіх шкіл до нового навчального року. Посадовець наголосив на забезпеченні належного стану пожежних виходів та водопостачання в закладах освіти.

Про стан захворюваності на COVID-19 в Ковельському районі станом на 11.08.2020 року повідомила завідувачка Ковельським міськрайонним відділом ДУ «Волинський ОЛЦМ України» Людмила Маляр. Вона повідомила, що місто Ковель і Ковельський район знаходяться в «зеленій» зоні та звернулась до керівників закладів загальної середньої освіти району з проханням забезпечити безпечні умови перебування учасників освітнього процесу під час навчання та провести з ними відповідну санітарно-освітню роботу.

Питання медичних оглядів педагогічних працівників та здобувачів освіти висвітлили представники Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання Ольга Козачук та Микола Шабанов. Медики пояснили правила проходження медичних оглядів працівниками бюджетної сфери та наголосили на відтермінуванні до стабілізації епідеміологічної ситуації щорічних обов’язкових оглядів педагогів. Микола Олегович та Ольга Юріївна відповіли на ряд питань, що турбували керівників ЗЗСО району стосовно профілактичних оглядів новопризначених працівників та новоприбулих здобувачів освіти.

Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ковельського міськрайонного управління ГУДПСС у Волинській області Оксана Яцина розповіла про санітарні правила утримання ЗЗСО під час епідемії COVID-19. Посадовиця звернула увагу на забезпеченні умов безпечного харчування учнів та якості питної води.

Про розробку документації, що стосується роботи харчоблоків в ЗЗСО, виступала заступниця начальника – начальниця відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Ліна Мацан. Вона пояснила організаційні моменти розробки програми передумов згідно типового шаблону.

Начальниця відділу освіти Ірина Ревейчук акцентувала увагу присутніх на постанові головного санітарного лікаря України № 42 від 30 липня 2020 року «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)». До обговорення положень вищезазначеного документа були залучені керівники закладів загальної середньої освіти та присутні фахівці відповідних служб. Ірина Федорівна повідомила, що для потреб закладів освіти придбані необхідні засоби для роботи в період пандемії, зокрема, безконтактні та електронні термометри, антисептичні засоби для рук, маски-щитки для обличчя. На перспективу планується придбання дезінфікуючих засобів для миття підлоги та поверхонь.

Підвели підсумки наради заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман та голова районної ради Андрій Броїло. Роман Ярославович проінформував, що заклади освіти району готові до нового навчального року на 98%, та наголосив на дотриманні усіх вимог чинного законодавства, що регламентує роботу закладів освіти в умовах поширенням коронавірусної хвороби, звернув увагу на збереженні здоров’я здобувачів освіти. Андрій Петрович висловив сподівання на організований початок навчального року в закладах освіти та дотримання усіх правил гігієни учасниками освітнього процесу.

Після завершення наради керівники закладів освіти отримали придбані необхідні засоби для роботи в умовах карантину.

Фото Ковельської РДА

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X