Релігійна визвольна війна: чи ховається диявол в деталях церкви (МП)?

Володимир Косцьов’ят
14.05.2022 о 21:26 · 4 хв читання

Кирило, який підтримує та виправдовує звірства окупантів держави-терористки, заявляє, що росія захищає свої кордони.

Про це він сказав в Архангельському соборі Московського кремля на Радониці – пишуть ЗМІ.

Ми ні з ким не хочемо воювати, росія ніколи ні на кого не нападала. Це дивно, коли велика і могутня країна ні на кого не нападала, вона лише захищала свої межі

– вкотре заявив очільник російської православної церкви

Хіба це не брехня? Хіба не від їх агресії гинуть наші Герої-захисники? Навіть наші земляки з Ковеля та з сусідніх громад?

Чи не ховається диявол в деталях? Чи не вовки це в овечій шкурі?

Чи є ворогами російські окупанти та путін для священиків (МП) та прихожан (МП), наприклад – у Люблинці?

Для прихожан та священства храму Воздвиження Хреста Господнього Ковельського міського благочиння Української православної церкви (МП)?

Нещодавно у храмі Воздвиження Хреста Господнього священики Ковельського міського благочиння Української православної церкви (МП) в Люблинці, що поблизу Ковеля, поховали Героя Сергія Нікітіна.

Але, що пише Володимир-Волинська єпархія про це останнє прощання громади з Героєм Сергієм Нікітіним? Ви здивуєтеся, але нічого про агресію росії і нічого про осуд окупантів та їх злочинів. Прощання ззовні «чинні і благопристойні», невже за методичкою кремля?

Чому не написати, що «брати»-православні вбили захисника, тому потрібно розірвати всі стосунки з руським міром? Чому не написати про необхідність стати самостійними та незалежними у всіх сферах?

То чому загинув Нікітін, скажіть, будь ласка, «брати»-православні? Ви можете заявити, що росіяни – вороги, а путін – зло і агресор? Що за лицемірство перед громадою? Не тільки треба написати, а вже за 8 років війни вирішити, ви наші, українські православні чи російські?

Священики, якщо ви російські, тоді вперед до росії, навертайте «руський мір» до Бога та навчайте їх миролюбству та тому, що агресія – це гріх великий. Маніпуляції та пропаганда ворожнечі – це диявольські справи. Невже це по-«братські»: бити ножем в спину сусідньому народу, розстрілювати мирне населення? Чи не диявольська справа виправдовувати збройну агресію вигадками якоїсь «денацифікації» та «демілітаризації» вільнолюбивого народу України?

Чи не сам диявол (Z-V) напав на нас, вбиває нас і навіть тепер хоронить нас? Чи не тому священство (МП) дуже боїться називати росіян ворогами (V), а путіна – злом (Z), бо ж тоді і виявитися, що це один і той самий диявол – російська церква та російська агресивна державна машина, тільки в різних іпостасях?

Чи може так бути, що цей звір (Z) підступно запустив щупальці брехні та маніпуляцій через Українську православну церкву (МП) в голови українців, дуже хоче нас обманути, утримати наш розум у їхніх путах пропаганди? Невже ми самі на себе напали? Чи як розуміти заяви та вчинки священства (МП)?

Судіть самі, синод (МП) в Україні заявив, що українці винуваті у агресії путіна, бо здобули і мають власну, неросійську церкву.

Невже це Порошенко винуватий, що Герой Нікітін загинув з Люблинецької громади? Агов? Хіба це не безглуздя, – за гарними обрядами та церковними церемоніями, такими ганебними заявами синоду знущатися над честю Героя, який боронив нас з вами від російських окупантів та їх диявольських намірів!?

А що Люблинецька громада, невже сліпо слідуватиме за дияволом в овечій шкурі? Чи є тверезомислячі мешканці Люблинця, які рішуче виступлять проти п’ятої колони у себе в селищі? Навіщо годувати вовків в овечій шкурі? Навіщо брататися з дияволом?

Хочеться нагадати слова поетеси Анастасії Дмитрук:

Никогда мы не будем братьями!

Ни по родине, ни по матери.

Духа нет у вас быть свободными —

нам не стать с вами даже сводными.

Вы себя окрестили «старшими» —

нам бы младшими, да не вашими.

Воля — слово вам незнакомое,

вы все с детства в цепи закованы.

Нас каты на колени ставили —

мы восстали и всё исправили.

У вас Царь, у нас — Демократия.

Никогда мы не будем братьями

«І пізнаєте правду, а правда вас вільними зробить!» (Євангелія від Івана 8:32).

Хіба не пора позбавитися російського тиранічного ярма? На мою думку, священство (МП) першими мали б скинути це ярмо, однак, невже обрали собі іншого бога – кіріла (V) та путіна (Z), одини словом – диявола в різних обличчях?

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (24)
 1. Головне питання навіть не в священниках МП, а в прихожанах. Не будуть ходити люди- не буде і МП. Дивно, що на західній Україні такі не свідомі люди.

 2. На вході біля кожної церкви повісити табличку з уточнюючим надписом “Московський патріархат”. А то вже сильно хитрожопі, назвались Українською церквою, а хто їх начальство- не дописують. І нашим, і вашим-закінчилось. Треба визначатись.

  1. А ще повісити по всій Україні біля греко-католицьких церков таблички, що вони належать до Папи римського, який прямо не засудив путіна, організував шестя перед Великоднем росіянки і українки в обнімку, заперечує сенс постачання зброї Україні і чекає на зустріч з патріархом Кирилом в червні.
   Назвались теж українською церквою, а хто їх начальство мовчать. Треба визначатись з ким вони.

 3. У прихожан мп дуже добре промиті мізки, вони роблять все, тільки з благословення батюшки, а батюшка сказав їм, що тільки ми ” канонічні і правильні” , а люди й вірять….. Останнім часом часто спілкуюся з прихожанами мп, показуючи їм докази, документи, відео, а вони ,як зомбі….
  Нічого довести не можна, навіть молоді люди, які мають інтернет, не цікавляться правдою!!!
  До речі, чому питання тільки до Люблинця????
  Жодна церква мп у Ковелі не перейшла в ПЦУ!!! Жодна!!!!
  Є інформація( неофіційна) ,що храми на Сільмаші, на Левицького, та біля паравоза ( привокзалка) , сказали “відбиватись будуть до кінця “, допоки люди не повстануть. А прихожани цих храмів точно не повстануть…. там мізки промити чудово( чого варта щонедільна проповідь о.Михаїла – кричить на весь мікрорайон)

  1. Був законопроєкт про заборону цієї сатанинської “церкви”. Але хтось його загальмував. Може, аванс рублями отримав…

 4. Маніпуляції та пропаганда ворожнечі – це диявольські справи

  Церква має бути українською – однозначно і беззаперечно!!!

  Але маніпулювати ім’ям полеглого героя не по-християнські.

 5. Йде війна. А ворог, прикрившись релігією, продовжує руйнівну діяльність у нас в тилу. Чому до цього часу ми здуваємо пил з ряжених чортів – відвертих ворогів України? Чому вони не сидять за зраду та терористичну діяльність? Чому навіть не заборонена ця клоака?
  До слова. В Почаєві “монахи” так і торгують наркотою?

 6. Вулиці перейменують, а церкви ні?
  Назва вулиці- це зло, а мп- ?
  І чи не проти хлопці, які загинули, щоб в останню путь відспівували батюшки з мп?
  На московіі зародилося велике зло , яке безжально вбиває наш народ.
  Буча, Маріуполь, Харьків…, ні в чому невинні діти, люди…

  1. “Єднаймося!”
   тільки вийде навпаки.
   будем сваритися і битися між собою…
   але це точно не обєднає людей.

   1. То нехай прихожани мп разом з батюшкою на росію.
    В 2014 почали захищати російськомовних, а колись будуть захищати своїх вірян. Дякую, не треба. Прощавайте.

 7. Смерть московських гнидам, смерть гондурасу гундяєву і його компанії. Всі ці філії в Україні слід негайно позакривати, а у всіх “батюшок” МП провести обшуки і затримати. “Госпаді памілуй” – співають вони у своїй убогій філії рпц. Таким чортам та іродам місце тільки в пеклі

 8. ви відопвісте всі за свої слова ! Чого ж раніше вам ніхто не давав автокіфалія і тд? Тому що порошенко був президентом , і під кінець виборів щоб набрати голоса зробив розкод

  1. Щось нагадує на пропаганду(
   Для чого мп на іншу церкву розносить, що вони розкольникі і не такі, як треба; і при тому, всі прихожані, як один?
   Нам московська церква точно не потрібна, тільки українська.( для бажаючих взагалі ходити в церкву)

 9. ви люди придурки чи що? чи для цього воюють воїни щоб ви придури сварились? нагадайте мені чого порошенко купив томас? чого політика прив‘язана до церкви? ви такі патріоти? чому не згадуєте скільки монастирів надало допомоги переселенцям? чому не говорите що з перших днів війни УПЦ засудило дії росії? ви одного не розумієте , що батюшки ПЦУ ряжені політикі . І замість того ,щоб молитись Богу за Україну , вони моляться Україні але без Бога , ви схаменіться , без Бога не буде України , тому спочатку маємо молитись Богу , а потім за Україну

  1. Тобі до Порошенка як до Москви рачки. Ось і лізь рачки туди бо не маєш права ходити по Україні.

  2. А про політику дуже цікаво:
   Чому син батюшки мп балотується в депутати, та ще й не міста, а в область?
   Чудо із чудес.

 10. 1. Хто наказав розмінувати Чонгарський перешийок, щоб орки безперешкодно йшли з Криму на материкову терирорію України?
  2. Хто наказав здати Херсон без єдиного пострілу?
  3. Хто дав можливість оркам безперешкодно відновити водопостачання до окупованого Криму?
  4. Хто дав можливість зайти і хазяйнувати кадирівцям на Запорізькій АЕС?
  Правильна відповідь – одні й ті ж особи.

 11. Ви Філарета спочатку переведіть в ПЦУ. Покажіть мені хоч одне щасливе село, в якому відібрали церкву, де б люди жили мирно і по божому.
  В 2010 році Волинское русское общество розташовувалось де? В якійсь церкві? Та ні на 7 поверсі облради. А тепер депутати облради вирішуватимуть якій церкві бути.
  В 2012 на 9 травня з георгіївськими стрічками бігали попи чи прихожани ?
  Та ні- голови Ода, рда, державні службовці і т.д. Зато зараз вони вже в ПЦУ і вони святі патріоти, виноваті попи і ті що ходять в УПЦ.
  Попи засідали у Верховній Раді і приймали Харківські угоди? Але ж ви нардепа свого ковельського не чубите. СЛАБО ? А от з церквами воювати – герої!
  Маєте церкву, яку хотіли, то чого не ходите? В Церкві 20 людей стоїть, а на зборах голосує 150. Покажіть мені церкву в селі де на літургії стоїть 150 людей?

 12. Сіпайтесь, сіпайтесь далі, колаборанти, большевицткі недобитки, “попи” московські та їм подібні пасивні гоміки!
  Коли вас трясе від злості, мене трясе від сміху. Це потрібно бути такими примітивними, так бездумно списувати для своїх постів наративи з бородатої, оповитої мохом луб’янської методички.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X