Рівень води підняв і рівень вашого обурення

19.05.2021 17:37

Вчора за 4 години в Ковелі випало 23,3 мл опадів. Рівень води в Турії піднявся на 10 см.

Рівень води підняв і рівень вашого обурення: дзвінки на «гарячу лінію» — правильні і потрібні кроки, за які дякую. Але були й наполегливі вимоги, щоб мер приїхав саме на цю вулицю і то негайно. Так от, на одному з фото — кількість дзвінків про випадки підтоплень, які ми отримували. Ставлю, щоб ви розуміли, чи міг я фізично побувати всюди й одночасно. Ні. І ви не змогли б.

Разом із заступниками, працівниками КП «Добробут» розділилися на групи, щоб об’їздити місто, бачити всю цю картину в цілому. Щоб в авральному порядку ставити помпи і насоси там, де було настільки критично, що не було жодного (!) сухого острівця землі, і вода стояла, як в озері.

Мав дзвінки і особисті повідомлення з Яремчука, дуже потерпали на Кияна (де ситуація поки лишається найбільш катастрофічною), повно води на Драй-Хмари 17, 19, 21, 23 (тут вже зійшла вода, а вчора працювало МНС) та Фестивальній. Води зливи вчора змішалися з побутовими — і вся Театральна мала ще той запах! Тому будемо дочищати ливнівки на Театральній-Сагайдачного, перевіряти пропускну спроможність і так далі.

Вчора також була затоплена вщент вулиця Павлова, де зараз проводить третю чергу ремонтних робіт підрядник ТОВ «Вишків Брук», і де проводив роботи «Волиньбудтех». Згадував про цю вулицю в понеділок, планував інспекцію на кінець тижня. Приїхав сьогодні. Вода зійшла, та вчора люди не могли вийти зі своїх домівок. Поки до кінця не зрозуміло, чому на новій вулиці, куди вже вкладено стільки грошей, так погано сходила вода. Припускаємо, що в першу чергу потрібно було виконувати злив до річки, і в останню підходити до пологового. Але те, що люди виходили до нас і скаржилися, що тепер після такої зливи вода стояла навіть там, де ніколи — ДО ремонту, дає підстави негайно замовити технічну експертизу, щоб визначити причину і усунути проблему, поки не завершилися роботи.

Багато розмов було і про частину території біля пологового, звідки вода, попри встановлені зливні колодязі, потрапляє просто в людські городи на Павлова і вщент заливає їх. Мав детальну розмову про це із місцевою активісткою Валентиною Феодосіївною Третяковою.

Сьогодні відкачують воду на Федьковича, Липинського, Кияна. Мотопомпи працюють на Чубинського, 23, Чубинського 2/1, насос також качає на Вітовського.

Проблема не вчорашня. І зараз підіймаємо земельні і не тільки справи. Ну наприклад, хто дозволив приватизовувати ділянки там, де стовідсотків мали б бути сервітути? А тепер деякі господарі зробили в себе на вже приватній території водовідведення на свою лише користь, або ж водостічні рівчаки засипали, і вся вода йде тепер сусідам. Будемо розбиратися і діяти жорстко.

А також оприлюднювати результати.

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.