«Рот закрий і сиди!»: як у Ковелі начальник патрульних «виховував»

22.09.2021 14:54
Фото: ТРК «Аверс»

Відповідь з криком, нецензурною лайкою і навіть відкритими погрозами. Як поводять себе керівники патрульної поліції з підлеглими? Часто це залишається таємницею за сімома замками. Але не на цей раз.

До журналістів потрапило відео тих самих нікому не відомих робочих буднів ковельських патрульних. Ті насмілились просити у керівництва законний вихідний. Прохання підлеглих діяти згідно закону начальник відділу організації несення служби в м. Ковель управління патрульної поліції Тарас Михалко назвав наглістю, далі слів не вибирав, – повідомляє ТРК «Аверс».

Тарас Михалко висловлювався нецензурною лайкою і навіть відкрито погрожував своїм підлеглим, якщо вони будуть просити вихідні.

Себе та свого кума Тарас Михалко ставить відповідальними куди рідше. Докази тому – графіки чергувань.

До речі, як стверджують патрульні, кумом Тараса Михалка є ексначальник патрульної поліції у місті Луцьку Олександр Вовченко, який з січня 2021 року обіймає посаду інспектора з особливих доручень відділу моніторингу в ковельській поліції та оскандалився, коли під час святкування свого 28-річчя влаштували феєрверк прямісінько у приміщенні патрульної поліції, а замість феєрверку слугувала граната, яку п’яні поліцейські підірвали просто в коридорі. Відтак вибухом повибивало вікна та штукатурку.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

 1. розрекламована реформа поліції накрилась “мідним тазом”. Штат неукомплектований навіть на половину. а завдання керівництва виконувати потрібно. ось тому і таке відношення до підлеглих. нема кому працювати. памятаєте, як на початку реформи патрульні машини їздили одна за одною. Доходило до сміху. але невдовзі молоді поліціянти зрозуміли що їх просто напросто обдурили і швиденько всі позвільнялись. і машини японського втробництва кудись пропали.

 2. Та то не тільки в патрульних. Таких некомпетентних керівників Ковель ще не бачив!!! Розмовляти взагалі невміють, тільки мати, ненормовані графіки та повна некомпетентність в роботі.

 3. Теперішнє Ковельске керівництво це окрема тема. Там слово графік і закон не чули взагалі. Напевно дох…а заплатили, якщо таких дегенератів на керівні посади поставили

 4. Недаремно є певні графіки. Люди на такій роботі, повинні мати можливість відіспатися й нормально себе почувати. Інколи від цього залежать життя людей

 5. З метою оптимізації структури та вдосконалення діяльності органів і підрозділів Міністерства внутрішніх справ НАКАЗУЮ:
  1. Ліквідувати Департамент патрульної поліції, територіальні управління в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.
  2. Створити ліквідаційні комісії підрозділів Департаменту патрульної поліції, що ліквідуються згідно із цим наказом.
  3. Головам ліквідаційних комісій підрозділів Департаменту патрульної поліції:
  1) з моменту отримання цього наказу затвердити персональний склад ліквідаційної комісії;
  2) повідомити про ліквідацію підрозділів відповідного державного реєстратора; подати документи, необхідні для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів;
  3) затвердити план заходів з ліквідації підрозділу (установи) та кошторис витрат, пов’язаних з роботою ліквідаційної комісії. Копії плану та кошторису надати до Департаменту превентивної діяльності;
  4) у встановленому порядку провести інвентаризацію майна підрозділу (установи);
  5) здійснити інші передбачені законодавством заходи щодо ліквідації підрозділу (установи) як юридичної особи;
  6) щомісячно, до 10-го числа, інформувати Департамент превентивної діяльності про результати проведеної роботи з ліквідації підрозділу (установи);
  7) не пізніше трьох робочих днів від дати завершення процедури ліквідації забезпечити надання державному реєстратору документів, необхідних для здійснення державної реєстрації ліквідації юридичної особи;
  8) надати до МВС України документи, що підтверджують виключення підрозділу (установи) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
  4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра – Драп‘ятого Б.Є.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.