Депутати просять керівництво поліції звільнити начальника ковельських патрульних

23.09.2021 15:07
Тарас Михалко / Фото: Волинь24

Сьогодні, 23 вересня, на сесії Ковельської міської ради депутати підтримали запит очільника фракції ВО «Свобода» Валерія Чернякова до керівництва Національної поліції та міністра внутрішніх справ з проханням звільнити з посади начальника відділу організації несення служби в м. Ковель управління патрульної поліції Тараса Михалка.

Нагадаємо, Тарас Михалко потрапив у скандал після того, як розмовляв із своїми підлеглими криком, нецензурною лайкою і навіть відкритими погрозами.

Ви, напевно, бачили передачу на «Аверсі», як наш начальник патрульної поліції у Ковелі з матами-перематами ганяв своїх працівників. Ну це не личить нашому начальнику. Такі люди не повинні працювати в патрульній поліції. Ми розуміємо, що після того всього ці хлопці виїжджають на дорогу і виливають свій стрес на людях. Як кажуть, страждає завжди водій

– сказав Валерій Черняков

За його словами, через негідну поведінку начальника патрульної поліції Тараса Михалка місто Ковель «прогриміло» на всю Україну.

Публікація за темою: «Рот закрий і сиди!»: як у Ковелі начальник патрульних «виховував»

Під час голосування депутатський запит набрав 31 голос «За».

До призначення на посаду начальника відділу організації несення служби в м. Ковель управління патрульної поліції Тарас Михалко був старшим слідчим з особливо важливих справ слідчого відділу податкової міліції ДПА у Волинській області. 

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.