Землю ковельського ліцею №13 таки поділили

04.03.2021 11:40

Сьогодні, 4 березня, на позачерговій сесії Ковельської міської ради депутати уже без обговорення одноголосно прийняли скандальне рішення щодо земельної ділянки ліцею №13.

Нагадаємо, на земельній ділянці, яка перебуває у постійному користуванні навчального закладу, мають розмістити багатоквартирні житлові будинки та зелену зону з фізкультурно-спортивними майданчиками для мешканців житлового району. Авторкою проєкту рішення є головна архітекторка міста Людмила Мурай.

Ще у вересні минулого року це питання пересварило депутатів Ковельської міської ради.

Публікації за темою:

На пленарному сесійному засіданні, яке відбулося 25 лютого, лобіювати даний проєкт до трибуни вийшов перший заступник мера міста Тарас Яковлев. Одним з його опонентів став голова депутатської фракції ВО «Свобода» Валерій Черняков.

Там розказували про тендер, але я наскільки розумію, що визначили, хто там має робити. Так, чи ні? Ну як нє? Ну люди ж приїхали… А звідки ви знаєте, що забудовник виділяє квартири вже?!

– перепитав Черняков

Я цього не говорив

– заперечив Яковлев

Ну зачекайте! Вже є забудовник, який виділяє квартири. Значить вже все визначено наперед. Я розумію, що дуже вигідно. Ви були присутні, коли приїжджав замгубернатора і вам то розказував. Пам’ятаєте? Мер був присутній. Саша Харьковський, пам’ятаєте, був тоді. Ми розуміємо, що земельна ділянка буде дуже дорога, тому що там комунікації близько. На що забудовник буде тратитися мінімально. Я думаю, що якби ту землю продати, то ми могли би за ті гроші для хлопців з АТО щось побудувати

– сказав Валерій Черняков

Під час голосування скандальний проєкт не набрав необхідної кількості голосів депутатів.

Сьогодні ж у сесійному залі очільника фракції ВО «Свобода» Валерія Чернякова не було, а депутатський корпус підтримав проєкт одноголосно.

Публікація за темою: Над Ковелем поставили двох «смотрящих», – депутат

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.