У Ковелі скликають позачергову сесію: знову скандальна земля

02.03.2021 18:49

У четвер, 4 березня, відбудеться шоста позачергова сесія Ковельської міської ради.

Відповідне розпорядження підписав міський голова Ігор Чайка.

Сесія має розпочатися о 10-й годині в сесійному залі адміністративного приміщення будинку рад.

Відповідно до розпорядження мера, на розгляд позачергової сесії внесено проєкти рішень:

  • про прийняття у комунальну власність Ковельської територіальної громади з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення;
  • про дозвіл на розроблення детального плану території на вулиці 40 років Перемоги;
  • про затвердження старост Ковельської територіальної громади;
  • про внесення доповнень до рішення міської ради від 10.12.2020 року №1/11 «Про виконавчий комітет міської ради».

Скандальне земельне питання, яке стосується території на вулиці 40 років Перемоги, розглядається ще з літа минулого року.

Публікації за темою:

10 лютого 2012 року головна архітекторка міста Людмила Мурай зареєструвала у Ковельській міській раді проєкт рішення про дозвіл на розроблення детального плану території на вулиці 40 років Перемоги.

Йдеться про те, щоб на земельній ділянці, яка перебуває у постійному користуванні ліцею №13, розмістити багатоквартирні житлові будинки та зелену зону з фізкультурно-спортивними майданчиками для мешканців житлового району.

На пленарному сесійному засіданні, яке відбулося 25 лютого, лобіювати даний проєкт вийшов перший заступник мера міста Тарас Яковлев. Одним з його опонентів став голова депутатської фракції ВО «Свобода» Валерій Черняков.

Там розказували про тендер, але я наскільки розумію, що визначили, хто там має робити. Так, чи ні? Ну як нє? Ну люди ж приїхали… А звідки ви знаєте, що забудовник виділяє квартири вже?!

– перепитав Черняков
Валерій Черняков

Я цього не говорив

– заперечив Яковлев
Тарас Яковлев

Ну зачекайте! Вже є забудовник, який виділяє квартири. Значить вже все визначено наперед. Я розумію, що дуже вигідно. Ви були присутні, коли приїжджав замгубернатора і вам то розказував. Пам’ятаєте? Мер був присутній. Саша Харьковський, пам’ятаєте, був тоді. Ми розуміємо, що земельна ділянка буде дуже дорога, тому що там комунікації близько. На що забудовник буде тратитися мінімально. Я думаю, що якби ту землю продати, то ми могли би за ті гроші для хлопців з АТО щось побудувати    

– сказав Валерій Черняков

Під час голосування скандальний проєкт не набрав необхідної кількості голосів депутатів.

Голова депутатської фракції «Сила і Честь» Ігор Пініс, який є консультантом мера міста Ігоря Чайки, відразу ж вніс пропозицію повернутися до цього питання, але і на це голосів не вистачило.

 

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.