Землю ковельського ліцею №13 таки поділять

20.02.2021 19:41
Ліцей №13

У Ковельській міській раді зареєстрували проєкт рішення про дозвіл на розроблення детального плану території на вулиці 40 років Перемоги.

Йдеться про те, щоб на земельній ділянці, яка перебуває у постійному користуванні ліцею №13, розмістити багатоквартирні житлові будинки та зелену зону з фізкультурно-спортивними майданчиками для мешканців житлового району.

Авторкою проєкту є головна архітекторка міста Людмила Мурай.

Нагадаємо, ще у вересні минулого року це питання пересварило депутатів Ковельської міської ради. Тоді голова депутатської фракції «УКРОП» Ігор Пініс підтримав ініціативу керівника відокремленого підрозділу «Побратими України» та члена громадської ради при Ковельському міському голові Юрія Ганджали щодо зведення в місті житла для військових, але в спосіб прозорості його розподілу. А депутатка від «УКРОПу» Галина Стасюк взагалі звинуватила Юрія Ганджалу в тому, що він лише «робить все для себе і під себе».

Публікації за темою:

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. ОТ ЩО БАБЛО РОБИТЬ. У ШКОЛИ ВІДІБРАТИ ЗЕМЛЮ ЗАРАДИ ШКУРНИХ ІНТЕРЕСІВ ЯКОГОСЬ КРУТЕЛИКА. А ЧОМУ Б НА ТІЙ ЗЕМЛІ НЕ ПОБУДУВАТИ СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС ДЛЯ ШКОЛЯРІВ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.