Розповіли, кого безкоштовно вакцинуватимуть від коронавірусу

05.12.2020 о 16:08 · 1 хв читання
Фото ілюстративне

У Міністерстві охорони здоров’я України запевняють, що уряд зможе безкоштовно вакцинувати від коронавірусу людей із «груп ризику».

Про це сказав очільник МОЗ Максим Степанов, – пише інформаційне агентство «Конкурент» з посиланням на «DW».

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що уряд планує забезпечити безкоштовну вакцинацію від коронавірусу людей, які належать до «груп ризику».

Я впевнений, що хоча б ті «групи ризику», які ми визначили в країні, ми повинні обов’язково в першу чергу почати вакцинувати. І зрозуміло, що це за професійною ознакою – медичні працівники, освітяни – і група ризику – літні люди і ті, хто має захворювання

– сказав Степанов під час програми «Свобода слова Савіка Шустера»

Міністр додав, що сам теж планує вакцинуватися.

Я, слава Богу, поки не належу до «групи ризику» в першу чергу. По-перше, я перехворів… Моє завдання, щоб ми вакцинували насамперед тих людей, які цього потребують. Але я буду (вакцинуватися, – ред.)

– зазначив Степанов.

При цьому урядовець згадав нещодавнє опитування щодо того, чи погодилися б українці вакцинуватися від коронавірусу. Згідно з його результатами, 55 відсотків українців готові зробити щеплення від коронавірусу, якщо вакцинація буде безкоштовною, тоді як 40 відсотків – ні.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X