У дитсадку на Ковельщині стався спалах коронавірусу: заклад закрили

21.04.2021 11:49
Фото ілюстративне: pixabay.com

Учора, 20 квітня, на нараді у Ковельській районній державній адміністрації завідувачка міськміжрайонного відділу Волинського обласного лабораторного центру МОЗ України Людмила Маляр повідомила, що триває спалах COVID-19 в Люблинецькій територіальній громаді – у закладі дошкільної освіти «Калинонька», робота якого призупинена.

Як інформує Ковельська РДА, посилаючись на інформацію Людмили Маляр, станом на 19 квітня у районі, в межах нового територіально-адміністративного устрою, упродовж останніх семи діб виявлено 1278 лабораторно підтверджених випадків захворювання людей на COVID-19, продовжують хворіти 889 осіб. Напруженою залишається ситуація в адміністративному центрі району – місті Ковелі, де наразі нараховується 611 хворих. За передостанню добу в м. Ковелі – 5 летальних випадків (з початку епідспостереження – 63). Зростає кількість хворих на коронавірусну інфекцію по Велицькій, Голобській, Дубівській, Старовижівській, Турійській, Смідинській, Самарівській, Рівненській громадах.

Наразі проводиться ІІ етап вакцинації (вакцинація літніх людей від 80 років, медичних працівників та персоналу, які працюють у закладах охорони здоров’я, що надають медичну допомогу хворим, включно з закладами інших міністерств і відомств. Також вакцину отримають працівники соціальної сфери, зокрема соціальні працівники).

За словами Людмили Маляр, наразі всі працівники Ковельського міськміжрайонного відділу пройшли перший етап вакцинування від COVID-19 вакциною AstraZeneca (Covishield).

Голова райдержадміністрації Ольга Черен наголосила, що представники владних структур і усі жителі краю мають усвідомити, що вакцинування – найдієвіший спосіб, який допоможе зберегти життя і здоров’я не лише для себе, а й для рідних, близьких, колег, земляків.

Найближчими днями у район надійде значна партія сертифікованої вакцини. Наше завдання, щоб її отримали найбільш вразливі верстви населення: люди віком понад 80 років, медичні, соціальні працівники, педагоги, задіяні в кампанії ЗНО, працівники правоохоронних органів, а згодом – усі бажаючі

– сказала Ольга Черен
Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.