Розвивай місто, в якому живеш!

10.07.2020 13:16

У нашому місті вже існують десятки громадських організацій, асоціацій, фондів, і ми – одні з них. Громадська організація «Love Ковель Now» зовсім молода, адже була заснована лише у 2020 році задля об’єднання свідомих громадян, які хочуть кращого для свого міста.

Нашою місією є не лише покращення життя та підтримання ініціатив ковельчан, але й розвиток міста у культурній, правовій, соціальній та економічній сферах. Ми готові підвищити рівень демократичних та загальнолюдських цінностей громадян, задовольнити та захистити їхні законні права та інтереси, а також – залучити до активної участі у житті власного міста.

Ми гарантуємо прозорість та публічність в обмін на Вашу підтримку. Долучитися та підтримати проєкт – перший крок до розвитку Вашого міста!

Ремонт громадської вбиральні у парку Т.Г.Шевченка у м.Ковелі

Розвивай місто, в якому живеш!Підтримати ініціативу можна на сайті lovekovelnow.org.ua – прозоро та просто, заходь та переконайся!

Опубликовано Громадська організація "LOVE Ковель NOW" Четверг, 9 июля 2020 г.

Що для цього потрібно зробити:

  1. Відвідайте сайт lovekovelnow.org.ua для детальної інформації.
  2. Ознайомтеся зі списком проєктів, які знаходяться на етапі реалізації.
  3. Підтримайте організацію.

Демонструємо як працює сайт громадьскої організації – lovekovelnow.org.ua. Зробити платіж максимально просто, більше того Ви одразу бачите його у звіті про надходження!

Опубликовано Громадська організація "LOVE Ковель NOW" Четверг, 9 июля 2020 г.


Слідкуйте за діяльністю Love Ковель Now у соціальних мережах:

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *