Рятувальники закликають молодь розкрити свої таланти

27.02.2021 12:48
Робота студентки Юлії Комарович

Управління ДСНС у Волинській області та управління освіти і науки Волинської ОДА закликають студентів до участі у конкурсі креативних і цікавих робіт для навчання населення правил безпеки.

3 лютого в області стартував конкурс «Створюємо інтерактивний простір безпеки», в рамках якого активні молоді люди зможуть долучитись до корисної суспільної справи – допомогти підростаючому поколінню та дорослим підвищити рівень знань з правил особистої безпеки та алгоритму поведінки під час кризових ситуацій.

Рятувальники пропонують створити в рамках Конкурсу відеоролики, мультфільми, комп’ютерні ігри, презентації з використанням анімації, малюнки, вірші або пісні.

Роботи потрібно подати до 15 червня до Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області за адресою: м. Луцьк, просп. Перемоги, 14 (4-й поверх) або електронною поштою: nmcvolyn1@gmail.com (крім малюнків).

Журі оргкомітету Конкурсу визначить переможців та призерів, яких буде заохочено.

Кращі роботи будуть розміщені на веб-ресурсах організаторів для вільного перегляду, використання педагогами у навчальному процесі, а також батьками під час проведення бесід зі своїми дітками про правила безпеки.

Минулого року в рамках цього конкурсу студенти створили чимало цікавих робіт, які перевершили очікування організаторів. За сприяння Управління освіти та науки Волинської ОДА всі переможці були нагороджені подарунками і грамотами.

Детальнішу інформацію та приклади робіт можна знайти за посиланням.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.