Сесію районної ради, як і міську, провели у «закритому» режимі

29.05.2020 20:27

Сьогодні під головуванням Андрія Броїла, голови Ковельської районної ради, відбулася 34 сесія Ковельської районної ради.

Розпочалася сесія за участі 20 зареєстрованих у сесійній залі депутатів Ковельської районної ради, повідомляється на сайті цього органу місцевого самоврядування.

З метою дотримання карантинних обмежень у сесійному засіданні ради взяли участь тільки представники місцевих державних установ та організацій, питання яких були внесені до порядку денного сесії.

На початку роботи сесії присутні вшанували хвилиною мовчання  тих, хто першими прийняв бій та загинув у неоголошеній російсько- українській війні – воїнів 51 механізованої бригади та інших військових формувань ЗСУ, жителя Любомльського району, командира 2 механізованого взводу 7 механізованої роти лейтенанта Андрія Шинкарука, який загинув 20 квітня цього року в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил.

Традиційно голова районної ради Андрій Броїло привітав колег-депутатів, які відсвяткували свої Дні народження у міжсесійний період, а також оголосив про кадрові зміни, які відбулися в місцевих держустановах та інших підприємствах, зокрема:

  • 13 квітня 2020 року т.в.о. начальника Ковельського ВП ГУНП у Волинській області призначений Найдич Аркадій Олексійович.
  • 24 квітня 2020 року генеральним директором Ковельського МТМО призначений Вітер Валентин Степанович.
  • 28 квітня 2020 року начальником Ковельського міськрайонного  відділу державної виконавчої служби Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) призначена Ляда Оксана Володимирівна.

Відповідно до пункту 14.6 статті 14 Реламенту Ковельської районної ради сьомого скликання депутати райради Олександр Титомир та Микола Чуль скористалися своїм правом щодо оголошення депутатського  запиту.

По тому депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

Одноголосним рішенням було ухвалено звіт голови РДА щодо виконання делегованих Ковельською районною радою повноважень у 2019 році (інформував заступник голови РДА Роман Кульцман) та інформацію начальника Ковельського ВП ГУНП у Волинській області та начальника відділу організації несення служби в місті Ковель Управління патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Ковельського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області на території району за  2019 рік.

Дискусійним в обговоренні  на сьогоднішньому засіданні було питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року №30/19 «Про районний бюджет на 2020 рік»». Не обійшлося і без міжфракційних перепалок. Проте, депутати в ході конструктивної бесіди знайшли правильнее рішення з розгляду вищезазначеного питання.

В питанні «Різне» голова Ковельської районної ради Андрій Броїло та депутат районної ради Олександр Титомир інформували депутатів з розгляду відповідних звернень. А саме, депутатами ради були підтримані:

  • звернення «Про підтримку звернення депутатів Кам’янської районної ради Черкаської області до Президента України, Верховної ради України та Кабінету Міністрів України, щодо перегляду запроваджених правил нормативно-грошовоїоцінки земель сільськогосподарського призначення»;
  • звернення Ковельської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народного депутата Степана Івахіва, обласних та районних рад щодо фінансування дошкільних навчальних закладів, які знаходяться в сільській місцевості за рахунок коштів державного бюджету;
  • звернення депутатів Ковельської районної  ради до Президента України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України, Національного антикорупційного бюро України, Державного бюро розслідувань щодо перегляду Прогнозного енергетичного балансу України та зловживань у цій сфері;
  • звернення Ковельської районної ради до Президента України та Верховної Ради України, щодо недопущення прийняття  Закону України Про визнання таким, що втратив чинність, Закон України  «Про недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань, та визнання такими, що втратили чинність,  деяких законів України» від 21 лютого 2014 року №743- VII.

А також була підтримана пропозиція депутата Миколи Чуля щодо ухвалення звернення до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до затвердження Перспективного Плану Волинської області.

В результаті роботи,  депутати райради сьомого скликання ухвалили відповідні рішення з усіх запропонованих в порядку денному питань.

З результатами поіменного голосування можна ознайомитися на офіційному сайті Ковельської районної ради за посиланням: https://kovelska-rayrada.gov.ua/news/12-54-40-29-05-2020/.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *