Ще діючі депутати районної ради проігнорували останню сесію

Анонсоване вчора ввечері засідання позачергової сесії Ковельської районної ради сьомого скликання, яке було заплановане на сьогодні, 20 листопада, не відбулося через відсутність кворуму: із 38 обранців громади району на сесійне засідання прибули лише 11.

Голова райради Андрій Броїло, розпочинаючи зібрання, був змушений констатувати, що для депутатів, скоріше за все, остання сесія відбулася ще 30 жовтня, тому вони не прибули на цю позачергову. А сьогодні планувалося розглянути лише два питання щодо майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, які, за словами головуючого, тепер будуть перенесені на розгляд нової райради восьмого скликання.

І оскільки завершується каденція сьомого скликання, то я всім хочу подякувати за спільну роботу. В першу чергу – за успіхи нашої цілої команди. Щось нам вдалося зробити, щось не вдалося, якісь мрії та сподівання залишилися лише мріями та сподіваннями, і, можливо, в майбутньому вони матимуть право на реалізацію. Напевно, єдине, що ми все таки змогли зробити Ковельською районною радою сьомого скликання – організуватися таким чином, щоб Ковельщина залишилася єдиною. Незалежно від того, що в нас на території району в числі перших утворилися ОТГ, а багато депутатів саме з об’єднаних громад. Тоді жоден з них не сказав, що я є тільки формально депутатом. І за це вам теж дякую!

– промовив Андрій Броїло

Очільник райради висловив великий жаль, що війна, яка розпочалася у 2014 році, й досі не завершена. Тому, на передодні Дня Гідності і Свободи, який в України відзначають 21 листопада, слова щирого співчуття адресував тим, хто втратив на цій війні своїх рідних, близьких.

На жаль, ми хотіли і ціла країна хотіла, щоб в цьому скликанні закінчилося те, що почалося в 2014 році – це жахлива війна. І тому я хочу подякувати всім депутатам, присутнім тут службовцям і всім жителям Ковельського району за те, що, коли прийшло лихо на нашу Батьківщину, жоден з них не залишився осторонь. Звісно, що найбільші слова щирого співчуття хочеться висловити тим сім’ям, які втратили найдорожче – своїх рідних, близьких. Але вони всі для нас живі. Вони будуть жити до того часу, поки пам’ять буде жити про них у наших серцях і передаватиметься з покоління в покоління, бо вони – це справжні Герої українського народу!

– сказав Андрій Броїло

У пам’ять про полеглих на російсько-українській війні всі присутні схилили голови в хвилині мовчання.

На зібранні також була присутня мешканка села Зелена Надія Мостика, син якої – військовослужбовець 3-го батальйону 51-ї окремої механізованої бригади Андрій Мостика героїчно загинув 25 серпня 2014 року в бою під Іловайськом Донецької області. За поданням Ковельської районної ради на 31-й сесії Волинської обласної ради депутати ухвалили рішення про присвоєння йому посмертно звання «Почесний громадянин Волині». Сьогодні Андрій Броїло та заступник голови РДА Роман Кульцман вручили матері загиблого Героя відзнаку та посвідчення «Почесного громадянина Волині».

Також на цих зборах керівники району вирішили відзначили подяками усіх депутатів 7-го скликання, але змогли вручили їх лише тим обранцям краю, які прибули. Спершу свою подяку за плідну роботу від Ковельської РДА отримав Андрій Броїло.

   


Вам може бути цікаво

У Ковелі вшанували Героїв, які віддали життя за Україну

Що розглядали сьогодні депутати районної ради

У медичному об’єднанні влада говорила про допомогу АТОвцям

Голова Ковельської райради провів позачергову сесію

Поділитися:

Коментарі

  1. бо їм вже переболіло за Україну. Повноваження закінчились то й немає сенсу рвати на собі сорочки і кричати Слава Україні!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.