Обрали голову Ковельської районної ради

30.11.2020 о 14:46 · 4 хв читання
В’ячеслав Шворак

Головою Ковельської районної ради 8-го скликання став Вячеслав Шворак із фракції «За майбутнє». Під час таємного голосування за нього віддали свої голоси 35 депутатів. 5 депутатів «не підтримали жодного кандидата», хоча інших кандидатур не було.

Загалом із 42 обраних депутатів на першу сесію прибули 40. Нагадаємо, депутатські фракції представляють: «За майбутнє» – 11 депутатів, «Слуга народу» – 8, «Батьківщина» – 8, «Європейська Солідарность» – 6, «Свобода» – 5, Аграрна партія – 4.

В’ячеслав Шворак народився 19 квітня 1991 року в місті Ковелі. У 2006 році закінчив місцеву загальноосвітню школу №12.

У 2010 році закінчив Ковельський промислово-економічний коледж ЛНТУ за спеціальністю «Виробництво сільськогосподарських машин», здобув кваліфікацію «молодший спеціаліст – технік-механік». Також має спеціальність «Бухгалтерський облік».

У 2013 році закінчив ПАТ «Вищий навчальний заклад Міжрегіональна Академія управління персоналом», здобув кваліфікацію «Облік і аудит».

З 2016 по 2019 роки навчався у Тернопільському національному економічному університеті за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» та здобув кваліфікацію магістра.

Із 2010 року – приватний підприємець. Працює у сфері деревообробки.

Із 2015 року був членом Радикальної партії Олега Ляшка, депутатом Ковельської райради 7-го скликання, заступником голови постійної комісії з питань сільського господарства, економічного розвитку, підприємництва, інфраструктури, інвестиційної діяльності та регуляторної політики, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів.

У депутати Ковельської районної ради 8-го скликання пройшов від партії «За майбутнє».

Одружений, має сина.

Основне моє завдання – це згуртувати депутатів різних партійних уподобань для виконання тих завдань, які стоять перед громадами району. Пріоритетними напрямками моєї повсякденної роботи буде організація зусиль депутатського корпусу на творче, ефективне вирішення питань, що стосуються спільних інтересів територіальних громад шляхом розгляду їх на депутатських комісіях і під час сесійної діяльності. Також значну увагу буду звертати на забезпечення виконання прийнятих радою рішень.

Першочерговим завданням вважаю вирішення соціально-побутових проблем населення. Я відкритий до спілкування з усіма і всі виважені пропозиції будуть враховані. Тому з перших днів зі складом депутатів працюватиму за принципом: «Чесність. Відкритість. Прозорість». Моє гасло: бути депутатом – це не над людьми, а бути поряд з ними. І лише наша спільна плідна праця принесе результат

– заявив В’ячеслав Шворак з трибуни сесії

В’ячеслав Шворак склав присягу, йому присвоєно ранг посадової особи самоврядування. Новообраного голову привітав колишній очільник райради Андрій Броїло та депутат Волинської обласної ради від фракції «За майбутнє» Віктор Козак.

Надалі продовжив сесію уже В’ячеслав Шворак, який подякував за довіру депутатам, а також Андрію Броїлу.

Депутати ухвалили штатний розпис апарату районної ради. В’ячеслав Шворак запропонував дві кандидатури на посади своїх заступників – Миколу Сушика («Свобода») та Володимира Андросюка («Батьківщина»).

Лише лідер фракції «Слуга народу» Юрій Кондратович заявив, що вони голосуватимуть проти. Він сказав, що в голови районної ради має бути один заступник, а не два.

Готуються бюлетені для таємного голосування.


Голови Ковельської районної ради:

1993-1994 – Хомич Андрій Антонович

1994-1998 – Карпюк Віталій Володимирович

1998-2006 – Ющик Павло Михайлович

2006-2010 – Гайдучик Микола Григорович

2010-2014 – Якубук Петро Григорович

2014-2015 – Верчук Ігор Васильович

2015-2020 – Броїло Андрій Петрович

2020 – Шворак В’ячеслав Петрович

Зауважимо, що на місцевих виборах у 1994 році на посаду голови Ковельської районної ради балотувалося дві особи – представник Президента України в Ковельському районі Віталій Карпюк та Малашенко Василь Степанович, 1951 року народження, освіта вища, позапартійний, голова фермерського господарства «Піонер», проживає у с. Дубове, кандидатура якого була висунута зборами районної асоціації селян (фермерів) «Колос», конференцією Волинської обласної організації УРП.

У голосуванні по виборах голови районної Ради народних депутатів взяло участь 27393 виборці; визнано недійсними 701 бюлетень. Результати були голосування такі:

  • Карпюк В. В. – «за» 18 633; «проти» 8 059.
  • Малашенко В. С. – «за» 6 164; «проти» 20 528.

Таким чином, головою районної Ради народних депутатів був обраний Віталій Карпюк.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X