Ще одна парафія з Ковельщини приєдналася до ПЦУ, її настоятель перехід не підтримав

08.06.2022 11:45
Церква у селі Скулин / Фото: Krummavinsur 

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл зарахував громади, представники яких звернулися, у Православну церкву України.

Після парафіяльних зборів, які переважною більшістю голосів вирішили покинути московський патріархат і возз’єднатися з ПЦУ, владика задовольнив ці ухвали і прийняв до складу єпархії такі громади: Святителя Миколая Чудотворця сіл Переспа та Кременець Рожищенського деканату (Луцький район), Святої Трійці села Матейки Маневицького деканату (Луцький район), Апостола Йоана Богослова села Скулин Ковельського деканату, – повідомляє Волинська єпархія Православної церкви України.

Настоятелі цих парафій не підтримали своїх вірян, вирішили залишитися в московському ярмі, тож ближчим часом тут розпочнуть служіння інші душпастирі.

На 35 парафій збільшилася Волинська єпархія після початку масштабної війни Росії проти України і на 116 – після одержання Томосу про визнання автокефалії нашої церкви

– йдеться у повідомленні
Поділитися:

Коментарі

  1. Це дуже добре, що прихожани перейшли без агента фсб.

  2. Батюшка..а ви вiрите в Бога..в якого..Ч знаю що Бог единий для всiх..Кари Божоi не боiтеся..П ще одне скажу..Коли украiнцi приiзджають до Ерусалима..впершу чергу iдуть до еврейськоi святинi.Стiни плачу ..залишають записочки побажання.. Що скажите на це..

  3. Бог єдиний- начальство або посередники різні, якщо ваш духовний пастор Кірил-Гундяєв то вам за руським кораблем без варіантів.

  4. Розкажи «какая разніца» незнайомцеві в окопі,
    який на гарячому фронті захищає твій сон і спокій…

  5. Давно пора!!! За 8 років викормили (братів), тепер вистачає всім… нам, нашим дітям, і онукам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.