Штангісти з Ковельщини стали чемпіонами України

У місті Павлоград Дніпропетровської області з 11 по 14 жовтня 2020 року відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 13 років з важкої атлетики.
Люблинецьку ДЮСШ у складі Волинської області, під керівництвом тренера Дмитра Чеховського, представляли п’ять спортсменів, – повідомляється на сайті Люблинецької об’єднаної територіальної громади.
Чемпіонами України стали Михайло Новосад у ваговій категорії 41 кг з результатом – 51 кг у ривку та 62 кг у поштовху та Богдан Нікітін у ваговій категорії 45 кг з результатом – 55 кг у ривку та 66 кг у поштовху.
Максим Воробей виборов срібну медаль у ваговій категорії 73 кг, з результатом – 58 кг у ривку та 78 кг у поштовху.
Бронзову медаль здобув Андрій Яковець у ваговій категорії 65 кг, з результатом – 57 кг у ривку та 65 кг у поштовху. Ще один учасник Володимир Герез посів високе четверте місце.
Щиро вітаємо спортсменів та тренера з перемогою і бажаємо подальших спортивних здобутків!







Більше про


Коментарі
Залишити відповідь

Молодці!