Староста «позбувся» деревини та пилорами, які були під арештом

07.08.2020 11:11

У Ковельському міськрайонному суді оголосили вирок старості Колодяжненської об’єднаної територіальної громади Володимиру Кубському, відносно якого було відкрито кримінальне провадження у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 388 КК України.

Обвинувачений є членом виконавчого комітету Колодяжненської ОТГ та виконуючим обов’язки старости трьох сіл – Кричевичі, Черемошне та Ломачанка.

На підставі ухвали слідчого судді Ковельського міськрайсуду Сергія Панасюка від 5 травня 2020 року, на відповідальне зберігання Володимиру Кубському передали речові докази, на які було накладено арешт, а саме: 10 колод сосни, 10 колод берези, 71 колода вільхи, пиломатеріали у вигляді 11 крокв, 10 необрізних дошок та стрічкова пилорама марки «Одеса».

Публікація за темою: На Ковельщині селяни незаконно зберігали деревину

Староста був письмово попереджений про кримінальну відповідальність за порушення встановленого порядку збереження арештованого майна, однак в період з 7 по 13 травня 2020 року вчинив злочин.

Кубський Володимир Феодосійович незаконно відчужив невстановленій досудовим розслідуванням особі: 10 колод деревини породи вільха, пиломатеріали у вигляді крокв у кількості 11 шт. довжиною 5 м товщиною 3 см., тим самим порушив умови зберігання речових доказів

– йдеться в обвинувальному акті

Обвинувальний акт надійшов до суду 8 липня з угодою про визнання винуватості від 30 червня, яка укладена між прокурором Ковельської місцевої прокуратури Надією Романюк та обвинуваченим за участю його захисника.

Санкція ч. 1 ст. 388 КК України передбачає штраф від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Прокурор з обвинуваченим узгодили покарання у виді штрафу у розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає суму 8500 гривень.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Ірина Логвинюк затвердила угоду про визнання винуватості, призначивши Володимиру Кубському вищевказаний штраф.

Староста так і не зізнався, якій «невідомій» особі він «загнав» арештоване майно.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Що творять! Заробив значно більше суми штрафу! Де справедливість?! Як може така людина обіймати посаду старости?!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.