Старостинський округ на Ковельщині може очолити майор міліції у відставці

17.07.2022 13:41
Дмитро Воробей / Фото зі сторінки у Фейсбуці

На посаду старости Любитівського старостинського округу Колодяжненської сільської ради Ковельського району претендує колишній начальник карного розшуку Ковельського міськрайонного відділу внутрішнх справ, майор міліції у відставці Воробей Дмитро Георгійович.

Громадське обговорення його кандидатури, згідно розпорядження сільського голови Віталія Кашика, проводиться в два етапи з 12 по 19 липня цього року, – повідомляється на сайті Колодяжненської громади.

Опитування жителів старостинського округу пройде у формі заповнення підписних листів на підтримку кандидатури старости, а громадські слухання відбудуться:

  • с. Любитів – 19 липня о 16:00 у приміщенні Будинку культури;
  • с. Ворона – 20 липня о 12:00 у приміщення клубу;
  • с. Будище – 20 липня о 16:00 біля приміщення ФАПу.

Під час проведення громадських слухань громадяни, які не змогли взяти участь в опитуванні, мають право підписати підписні листи, маючи при собі паспорт громадянина України, або тимчасове посвідчення громадянина України.

Дмитро Воробей народився 25 жовтня 1967 року в селі Ворона Ковельського району в багатодітній сім’ї колгоспників, де виховувалось 12 дітей.

Закінчив Рокитненську неповну середню школу та Луківське спеціалізоване професійно-технічне училище, де здобув професію тракториста-водія широкого профілю. Після повернення з армії працював водієм у Любитівського ремонтно-транспортному підприємстві та навчався в Ковельському машинобудівному технікумі за спеціальністю технік-механік.

У 1991 році прийнятий на службу в органи внутрішніх справ, де працював на посадах дільничного інспектора міліції, оперативного уповноваженого карного розшуку та відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків, заступника начальника та начальника карного розшуку Ковельського міськрайонного відділу УМВС України у Волинській області. За час служби мав 25 заохочень різного рівня. На пенсію звільнився в 2006 році за вислугою років у званні майора міліції.

У 2004 році закінчив Волинський державний університет імені Лесі Українки та здобув диплом юриста. Після виходу на пенсію працював на посаді начальника відділу охорони ТОВ «Феміда» та ТОВ «Арсенал» в м. Ковелі.

Проживає Дмитро Воробей у селі Ворона. 

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.