Страйк перевізників: півсотні вантажівок їдуть через Ковель на кордон

29.10.2021 12:10
Фото: Суспільне Волинь

На Волині перевізники, які займаються міжнародними перевезеннями, влаштували акцію протесту. 29 жовтня майже півсотні вантажівок рушили з села Княгининок до міжнародного пункту пропуску «Ягодин».

Як розповів Суспільному один з організаторів акції, представник громадської організації «Перевізники західного регіону» Андрій Ткачук, водії та перевізники вимагають збільшення дозволів від Польщі на міжнародні перевезення вантажів.

Це мирна акція. Ми не плануємо перешкоджати руху чи перекривати дороги. Ми хочемо, щоб влада розглянула нашу ситуацію

– говорить Андрій Ткачук
Фото: Суспільне Волинь

Перевізник пояснює: міжнародні перевезення між двома країнами Польщею та Україною зупинилися ще у липні, коли скінчилися виділені Польщею універсальні дозволи на перевезення. Транзитні дозволи, з якими перевізники перетинали кордон із Польщею та везли продукцію в інші країни ЄС закінчилися наприкінці вересня.

За домовленістю з Польщею мало би бути 200 тисяч дозволів для українських перевізників. Насправді цього року ми мали їх всього 160 тисяч. Це зовсім не покриває потреби наших перевізників імпортерів та експортерів. Страждає і бізнес і економіка нашої країни

– каже Андрій Ткачук
Фото: Суспільне Волинь

Він додає, що чиновники, на його думку, ігнорують проблему.

Колону вантажівок супроводжує поліція. Водії із Княгининка рушили на Ковель, а далі поїдуть в Ягодин. Таким чином, зі слів організатора акції, перевізники хочуть привернути увагу влади обох країн.

О котрій завершиться мирна акція протесту наразі невідомо.

Фото: Суспільне Волинь
Фото: Суспільне Волинь

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. наша влада нічого не буде робити. це маріонетка і вона все робить так як скаже америка. недарма комісія ЕС сказала що йде захопленя україни. дерибан, знущання над українцями, зубожіння. Ось мета діяльності ціэї бандитської влади.

  2. Краще перекрити транзит ахметовської залізної руди по широкій колії залізниці Ізов – Держ.кордон – Катовіце.Можливо тоді поляки та українські бізнесові структури звернуть увагу на багаторічні проблеми з дозволами,квотами.Корупційна складова в цій галузі не видна хіба , що сліпому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.