Суд обмежив волю браконьєру з Голоб за побиття єгеря

16.11.2021 10:16
Фото ілюстративне: Волинські новини

Волинський апеляційний суд, погодившись із позицією прокурорів Ковельської окружної прокуратури, залишив у силі вирок Ковельського міськрайонного суду, яким 26-річному жителю селища Голоби, визнаному винуватим в умисному заподіянні тілесних ушкоджень громадянинові, який виконує громадський обов’язок  (ч. 2 ст. 350 КК України), призначено покарання у виді 4 років обмеження волі.

Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Нагадаємо, слідство встановило, що увечері 29 вересня 2020 року голобчанин Ігор Кость незаконно полював на території загально-зоологічного заказника місцевого значення «Урочище Стахор», яке перебуває в користуванні Ковельської міськрайонної організації Українського товариства мисливців та рибалок.

За цим заняттям його застали єгері й, аби завадити фіксації порушень та уникнути покарання, чоловік в ході конфлікту кілька разів вдарив одного з них кулаком, повалив на землю й почав душити.

Суд першої інстанції призначив Ігорю Костю покарання у виді чотирьох років обмеження волі, проте обвинувачений оскаржив цей вирок.

За наполегливої позиції прокурорів апеляційний суд залишив рішення про призначення покарання в силі.

До речі, на місцевих виборах 2020 року Ігор Кость балотувався на посаду голови Голобської селищної громади. За нього проголосували 188 виборців, що становило 6,28%.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *