Суд розглядає справу щодо вбивства біля Ковеля: прокурор не знає, де речовий доказ

23.02.2023 о 15:39 · 3 хв читання
Фото: ТРК «Аверс»

У Луцькому суді розглядають справу про моторошне вбивство на околиці Ковеля у 2019 році. Тоді в лісопосадці виявили тіло чоловіка із простреленою головою. Правоохоронці вважають, що це – замовне вбивство.

По «гарячих слідах» вдалося затримати чотирьох підозрюваних. У ймовірного замовника вилучили автомобіль, але чоловік переконує, що не винен, – йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».

Вбивство ковельчанина Володимира Чериби називали першим замовним на Волині за останні майже 20 років. На околицях міста знайшли його тіло, закопане в хащах. За версією слідства, 46-річного волинянина вбили на замовлення через ревнощі.

Володимир Чериба займався дрібними ремонтами й кілька років працював на одну сім’ю. Знайомі розповідали, що він закрутив роман із цивільною дружиною господаря будинку.

Тетяна Боярчук і Сергій Савчук – їх усі знають. У тих Довгоносах він і працював у сім’ї отої контрабандистки… Мозковий центр – там був її чоловік. Він знімає готель і живе в готелі, а його дружина бере дядька, який клав у них плитку, в приймаки, і вони живуть відкрито

– говорила колишня дружина загиблого

У вбивстві ковельчанина правоохоронці звинувачують чотирьох осіб. Їх швидко знайшли і затримали. Нині двоє – у СІЗО, а двоє – на волі.

Імовірний замовник вбивства – Сергій Савчук, який приревнував потерпілого до своєї дружини. Пособником в усуненні конкурента став уродженець Грузії Віталі Гадуа, а виконавцем вбивства – його рідний брат Руслан, який має бойовий досвід на Кавказі. Відвіз їх на місце злочину ще один уродженець Грузії Букія Мамука.

Савчук звернувся до Гадуа з приводу того, що в нього є конфлікт і зобов’язання перед потерпілим, тому Савчук бажає відшукати особу, яка вчинить умисне вбивство Чериби. При цьому пообіцяв грошову винагороду. Відповідно до показань свідка, Віталі Гадуа запропонував виконання цієї роботи доручити його рідному брату Руслану, оскільки він має вогнепальну зброю, незареєстровану у власності, а також проходив службу в «гарячих точках» у Грузії, тому здійснити умисне вбивство особи не складе для нього будь-якої складності

– інформував слідчий ГУ НП Волині Андрій Мартиняк

У справі досі немає вироку суду. Тепер один з обвинувачених хоче, аби організували виїзне засідання, на якому оглянули би речовий доказ – автомобіль, яким, за версією правоохоронців, могли їхати на вбивство. За словами обвинуваченого, в машині є відеореєстратор.

Я не довіряю прокуратурі і в мене немає довіри до правоохоронних органів. Довіра є тільки до суду, тобто до вас. Я хочу, щоб вам особисто з лобового скла передали в руки відео-аудіореєстратор, із якого суд дуже багато зрозуміє. Там є записи за рік

– звернувся до суду Сергій Савчук

Його адвокат наголосив, що з технічних причин не було зафіксовано, як правоохоронці проводили обшук автомобіля.

Натомість прокурор зауважив: де перебуває автомобіль обвинуваченого, нині невідомо.

Дуже багато транспортних засобів було вилучено на потреби Збройних сил без погодження зі стороною обвинувачення чи слідства. Тому необхідно з’ясувати, де він перебуває

– сказав прокурор

На тому і розійшлися – прокурор шукатиме речовий доказ.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X