Суд виправдав чоловіка, якого затримали патрульні поліцейські біля сервісного центру в Ковелі

31.03.2024 о 11:09 · 2 хв читання

Відділ організації несення служби в місті Ковель Управління патрульної поліції вирішив притягнути до адміністративної відповідальності водія фірми «Транслогістик» за злісну непокору поліцейським.

Про це йдеться у постанові Ковельського міськрайонного суду.

Згідно з протоколом, 6 березня 2024 року о 15:25 у Ковелі на вулиці Володимирській (біля сервісного центру МВС) Ігор Ч. не виконував неодноразове законне розпорядження працівника поліції, шарпав поліцейського, поводив себе зухвало та нахабно, за що передбачена відповідальність за ст. 185 КУпАП.

Чоловік у судовому засіданні провину свою не визнав та просив провадження закрити, бо нічого протиправного не скоював.

Під час розгляду справи суд дослідив наявні в матеріалах докази, а саме: протокол про адміністративне затримання; рапорт, який підписав інспектор роти з обслуговування м. Ковель УПП у Волинській області лейтенант поліції Іван Любохинець; письмові пояснення та відеозапис з місця події.

З відеозапису вбачається, що вимогою працівників поліції щодо Ігоря Ч. є доставлення його до 2-го відділу Ковельського РТЦК (селище Ратне) для складання протоколу про вчинення ним адміністративного правопорушення за ст. 210 КУпАП, оскільки він перебуває в розшуку як ухилянт.

Однак в день затримання чоловіка протокол про його притягнення за ч. 4 ст. 210 КУпАП складено не було.

Зазначені в протоколі дії ОСОБА_1 щодо працівника поліції, а саме, що останній шарпав працівника поліції за одяг, поводив себе зухвало та нахабно, повністю спростовуються наданим суду записом з нагрудної боді-камери поліцейського

– йдеться у постанові суду

Судом встановлено, що протокол про адміністративне правопорушення складений з порушенням вимог законодавства, у зв’язку з чим не є достатнім доказом вини. А наявний в матеріалах справи відеозапис з боді-камер поліцейських не відображає всіх обставин події та не підтверджує фактів, викладених в протоколі.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Андрій Чалий постановив провадження закрити у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.

Втім, ця постанова може бути оскаржена до Волинського апеляційного суду.

До речі, в обласному ТЦК зазначили, що на Волині розшукують 8 тисяч ухилянтів від мобілізації. Їх було внесено до електронного реєстру військовозобов’язаних «Оберіг» як таких, що перебувають у розшуку. Про це розповіла пресофіцерка Волинського ТЦК та СП Уляна Кравчук телеканалу ГІТ.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (11)
  1. 100% ухилянтів в ППС. Втікли в поліцію бабло косити і над нормальними людьми знушатися. А дівчата там, то взагалі, стид і срам.

  2. Мусора систематично фальсифікують дані протоколи,за що тоді тримати високооплачуваних прокурорів ,які не притягують до криміналу мусорів покриваючи дане беззаконність

    1. А що робити? Нам доводять щоденні плани по мінімальній кількості постанов та мінімальни сумах штрафвів. Скажеш, що це незаконно. завтра виженуть як глиста з внутрішніх органів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X