Суд виправдав ковельчанку, яка нібито обматюкала поліцейських

06.05.2023 о 18:09 · 2 хв читання
Фото ілюстративне

Управління патрульної поліції у Волинській області стверджує, що ковельчанка Надія М. вранці 24 березня 2023 року нецензурно висловлювалась в телефонній розмові відносно оператора спецлінії «102», а також до працівників поліції, які прибули згодом до її помешкання.

Про це йдеться у постанові Ковельського міськрайонного суду.

Поліцією було складено протокол за вчинення правопорушення, передбаченого статтею 173 КУпАП (дрібне хуліганство).

У судові засідання, які чотири рази призначалися у березні та квітні, жінка не з’явилася, хоч була повідомлена про них, а причини своєї неявки не сповістила.

Розгляд справи здійснювався судом на підставі наявних у матеріалах доказів.

Суддя вважає, що докази, які б вказували на те, що подія відбулась у громадському місці, а також, що дії Надії М. були направлені на порушення громадського порядку та вчинені з хуліганських мотивів, які полягали у явній неповазі до моральних засад суспільства, демонстрації своєї зневаги до існуючих правил і норм поведінки при вчиненні правопорушення, в матеріалах справи відсутні

– йдеться у постанові суду

До матеріалів долучено аудіозапис розмови з оператором спецлінії «102» та відео з нагрудних камер поліцейських.

Разом з тим, на думку суду, в протоколі не зазначено, в чому саме полягає порушення громадського порядку, які саме суспільні відносини були порушені, чий конкретно спокій жінка порушила та в чому саме це проявилось.

Окрім того, на диску, долученому до справи, аудіозапис розмови з оператором «102» відсутній. Відеозаписом з нагрудних камер поліцейських зафіксовано лише їх розмову у під’їзді багатоповерхового житлового будинку через зачинені двері з особою, яка знаходилася всередині квартири. Свідки даної події на відео не зафіксовані.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Юлія Волкова постановила провадження у справі закрити через відсутність в діях ковельчанки складу адміністративного правопорушення.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. Нехай ще ті правоохоронці назвуть закон яким конкретно визначено приналежність слів до матюків. Його не має

  2. Тепер виправдана може не матюкати поліцейських, а розмовляти з ними матом…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X