Суд визнав винним сільського голову, який п’яним керував авто, втікав та ховався від поліції

16.03.2024 о 10:41 · 2 хв читання

Голова Колодяжненської сільської ради Віталій Кашик, перебуваючи за кермом у нетверезому стані, не зупинився на вимогу поліцейського. Невдовзі він залишив машину і почав втікати, переховувався, однак правоохоронцям таки вдалося його затримати.

Про це йдеться у постанові Ковельського міськрайонного суду від 12 березня.

Матеріали справи в суд скерував відділ організації несення служби в м. Ковель Управління патрульної поліції.

Інцидент стався 14 лютого 2024 року о 15:06 у Ковелі на автодорозі М-19 поблизу автозаправки. Віталій Кашик не виконав вимогу поліцейського про зупинку транспортного засобу «Volkswagen Transporter». Він був зупинений шляхом пошуку та переслідування працівниками поліції.

Правоохоронці запідозрили, що сільський голова керував автомобілем у нетверезому стані. На це вказували запах алкоголю з рота та інші факти. Однак від проходження медичного огляду на стан алкогольного сп’яніння за допомогою технічного засобу «Alkotest Drager» та в медичному закладі у встановленому законом порядку керівник громади відмовився, що зафіксовано поліцейськими на дві бодікамери.

В судовому засіданні посадовець-порушник також відмовився від надання пояснень з приводу обставин справи, посилаючись на вимоги статті 63 Конституції України (Особа не несе відповідальності за відмову давати показання або пояснення щодо себе, членів сімї чи близьких родичів, коло яких визначається законом).

Суддя Ковельського міськрайонного суду Петро Бойчук постановив оштрафувати Віталія Кашика на 17 тисяч гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на один рік, а також стягнути з нього на користь держави судовий збір в сумі 605 гривень 60 копійок.

Нагадаємо, у жовтні 2023 року за керування авто у нетверезому стані судили начальницю управління фінансів та бухгалтерського обліку Колодяжненської сільської ради Людмилу Марчук.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (7)
  1. Звільнення з посади двох алканів а то пропють селищну раду. Вибрати Москаленка він наведе порядок буде народний Контроль

  2. Рішення ОТГ ” надати грошову допомогу у вигляді премії за заслуги , для погашення штрафів ” . Громада і депутати завжди підтримають свого голову , у важкій ситуації . Порада на майбутнє – більш краще займайся спортом, тобто бігом , щоб слідуючий раз зміґ втікти від поліції і не ганьбити ОТГ , як таку ,що не приділяє уваги спорту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X