Суддя з Ковельського району захищає країну з перших днів війни

29.08.2022 о 12:33 · 2 хв читання
Станіслав Лозицький / Фото: Сила правди

Суддя із селища Ратне Ковельського району Станіслав Лозицький вступив до лав Збройних сил України у перші дні війни.

Про це журналістам Центру журналістських розслідувань «Сила правди» стало відомо з власних джерел.

У коментарі Станіслав Лозицький підтвердив цю інформацію та розповів, що наразі знаходиться на лікуванні у Нідерландах, адже отримав травму під час несення служби.

Я відправив свою сім’ю до Польщі, а сам зібрав речі та пішов у військкомат. Це моя країна, я обрав служити нашому народу і хочу, щоб моїм дітям та дітям інших українців ніколи не довелося зіштовхнутися зі звірствами росіян. Я не хочу почути від своїх дітей, що вони пішли на війну, тому зробив це сам. Жінка підтримала мій вибір, а мама весь цей час думала, що я на роботі, мені було важко їй зізнатися 

– розповів Станіслав Лозицький

Лозицький Станіслав Олегович родом зі Львова. Йому 41 рік. З 21 жовтня 2016 року він є суддею Ратнівського районного суду. До цього працював у Апеляційному суді Львівської області. 

За даними Державної судової адміністрації України за період з 24 лютого до 11 липня 2022 року до лав Збройних Сил України мобілізовано 54 судді та 229 працівників апаратів судів, а добровольцями до сил територіальної оборони ЗСУ долучилось 33 судді та 49 працівників апаратів суддів.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X