Судили ковельського студента, який викрав пляшку віскі у АТБ

04.05.2020 11:08

Ковельський міськрайонний суд розглянув кримінальне провадження за обвинуваченням уродженця села Переспа Рожищенського району, студента Ковельського центру професійно-технічної освіти № 7, який вчинив крадіжку.

Слухання справи відбулось 22 квітня. Про це пише Район.Ковель з посиланням на вирок суду.

Обвинувачений о 15:30 20 грудня, перебуваючи у приміщенні ковельського «АТБ», переконавшись, що за ним ніхто не спостерігає, з вітрини алкогольного відділу магазину викрав пляшку алкогольного напою віскі «Jack Daniel’s», вартістю 287,5 гривні.

У судовому засіданні обвинувачений свою винуватість у вчиненні злочину визнав повністю. Хлопець розповів, що прогулюючись, вирішив зайти в «АТБ». Там він вирішив викрасти алкогольний напій, оскільки чув, що у магазині можливо викрасти спиртне. Сховавши пляшку, він не розрахувався за неї на касі та був затриманий охороною магазину і зізнався у крадіжці, пляшку було повернуто магазину, хоча він прагнув за неї розрахуватись на місці.

Суд ухвалив визнати підсудного винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України та призначити йому покарання у виді штрафу в розмірі 1 020 гривень.

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *