Двоє школярів обікрали на Ковельщині господарство

24.11.2020 13:14
Фото ілюстративне

У вечірній час двоє неповнолітніх хлопців із села Переспа Рожищенського району викрали п’ять секцій металевої огороджувальної сітки на сіносховищі сільськогосподарського ТОВ «В. Прометей» у селі Великий Порськ Ковельського району.

За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження та встановила малолітніх зловмисників, які зізналися у скоєному. З’ясувалося, що вони навчаються у школі – в десятому та одинадцятому класах.

Згідно висновку експерта, майнова шкода, яка спричинена господарству, становить 3333,35 гривень. Як заявив на суді представник потерпілої сторони, всі збитки обвинуваченими відшкодовано.

Неповнолітні вперше притягуються до кримінальної відповідальності, раніше правопорушень не вчиняли, на профілактичному обліку в службі у справах дітей не перебувають, обоє виховуються матерями.

Ковельський міськрайонний суд визнав хлопців винними у вчиненні крадіжки, але звільнив від покарання із застосуванням примусових заходів виховного характеру у виді передачі під нагляд матерів строком на один рік.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.