Світло, яке ми втрачаємо

Володимир Косцьов’ят
22.12.2022 о 21:07 · 3 хв читання
Фото ілюстративне

Перші ракетні удари російських терористів по об’єктах критичної інфраструктури залишили багатьох українців без світла на декілька днів, але нікого це не розчаровувало. Навпаки, всі готові були терпіти незручності стільки, скільки треба. Навіть народився мем: «без світла, але без вас…» – себто без росіян.

Наступна підла атака по електропідстанціям ще більше завдала шкоди енергетичній системі України. Більшість з нас знову залишилися без електропостачання. Але «світло», яке в кожному з нас, зігрівало сусідів, односельців, друзів та знайомих, наш народ.

Ні в кого не виникало питань, що росія та путін з його прихвостнями є винуватцями втрати українцями благ цивілізації.

Енергетики кинулися ремонтувати підстанції, а люди мало-помало почали втрачати справжнє «світло».

В мене в офісі світло було, а через дорогу у будинку – ні. Мешканці з протилежної вулиці запідозрили наш будинок у тому, що ми з кимось «домовилися»! Тихенько нарікали, що тут щось не те та навіть погрожувати почали, що напишуть «куди нада».

Ми тільки безпорадно розводили руками, бо ніхто, насправді, не розбирався в тому, чому так відбувається. Але, коли вже в нас без графіку в офісі та будинку вимкнули світло та не на декілька годин, а на добу і більше, всі мешканці майже одноголосно вирішили, що винуваті в цьому сусіди через дорогу, які перед цим погрожували написати «куда нада».

Ви уявляєте, яка ворожнеча тепер між вулицями? Вже чомусь ніхто не згадує, що путін і росія винуваті у відсутності електрики і є справжніми ворогами, а вороги з’явилися ондо через дорогу.

Лавина істерії наростає і захоплює все більше осіб. Навіть міський голова Ігор Чайка, хоча і чоловік грамотний, з якогось дива без суду і слідства призначив винуватцем відсутності електрики – бізнес. І знову ні слова про путіна та російських загарбників як справжніх винуватців відсутності світла.

Та що там мер якогось містечка, під вплив істерії потрапили депутати, міністри, уряд та різні державні комісії, які почали ділити, переділяти, контролювати, перетікання енергії між областями, містами та вулицями.

Щира українська жаба неочікувано вилізла в самий незручний історичний момент і влаштувала дикий шабаш. Темна сторона українців раптом почала заявляти права на наше «світло» та на його здатність освітлювати нам подальшу дорогу в цьому нестабільному світі війни.

Парадоксально, але «українська жаба» призначила винуватцями відсутності світла в оселях українців не путіна та ворогів, а наших енергетиків.

Хоча вони поняття не мають, чому саме їх призначили «цапами-відбувайлами», адже електроенергію «не ділять», а спрямовують, оберігають, направляють, словом – поводяться, як з живою істотою.

На правду, електроенергія чимось схожа на живу матерію, яка перетікає, зменшується, збільшується, пливе по енергетичній системі і живе за власними дивовижними правилами. А енергетики – справжні чарівники, які відають секретами «світла»!

Біжу, дивлюся є світло в ресторані, працюють генератори. Зрадів як мала дитина, заскочив підзарядитися. Раніше чаєм трав’яним насолоджувався, а зараз кожна додаткова позначка в зарядці телефону приносить неймовірні відчуття.

Виявляється, поруч з лікарями, пожежниками, поліцейськими існують енергетики, які приносять не менше, а може й більше користі. Але, якби не війна, хто б про них знав?

До професійного свята «українська жаба» підкинула енергетикам «свиню». Суспільні обурення буянять і поширюються хвилями у різних областях та підбурюють багатьох.

Чи все ж у всьому цьому колапсі винуваті путін та агресивна росія?

Світло, яке ми втрачаємо, це наша теплота і щирість один до одного, довіра та взаємопідтримка. Енергетики – наші друзі, точно не вороги, – ворог у нас тільки один!

З Днем енергетика, українські енергетики!

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (37)
 1. Дешеву заказуху підсунули кукукнутому. На Волині є електрика і цілі лінії. Але після обстрілу кацапськими виблядками інших областей вціліле обладнання не може передати достатню кількість електроенергії одночасно в Молдову і забезпечити нею західний регіон України. Рівненська АЕС “задихається” від недонавантаження.
  Так що тут треба ставити питання не про жабу, яка душить мешканців різних вулиць міста, а про захист волинян від тих, хто нас порахував під час війни за сміття, а пріоритетом ставить велике бобло від продажу електроенергії.

 2. люди в це не вірять що електрика продається, контракти підписані, треба виконувати. За зброю чим платити? ніхто так просто не допомагає міл’ярдами доларів. Американський уряд все чітко прорахував.
  СКОРО НА НАШІЙ ЗЕМЛІ БУДУТЬ Ж,ИТИ ЄВРЕЇ І АМЕРИКАНЦІ, а ви віддавайте життя за те що вже ам не належить!

  1. Це не те, чим платять за зброю. Це юрій бойко зо всілякими шмигалями світом крутять.

   1. Ти певно з тих міськрадовських що за премії, ремонти кабінетів, та кондиціонери, рідну Україну продав? От й гавкаєш, відробляєш.

 3. Тобі ворожа Америка, яка допомагає Україні нищити кацапів. Так чому ти ще не в кацапстані? Що в Україні забув, покидьок?

  1. Ти спалився викормиш КДБ. Такі як ти все життя на людей тавро “агент іноземної розвідки” ставили й виганяли з рідної землі. Су*а КДБшна совок смердючий.

    1. А звідки ти знаєш де методички продають? Куратор сказав? Знову спалився КДБшник

 4. в нашій країні толку не було ,й не буде все розкрадається і продається

 5. Про це всі знають, але чомусь не реагують правоохоронні органи. Почовпли для піару ряжених “попів” московських і заспокоїлись…

 6. Косцьовят–то рівень паРаші! Тьма, Холод, Голод! Він вічний боржник.за електропостачання. А ще він прагне “лизнути” “Зелених”, щоб знов у депутати, влізти. Йому сци в очі, а він божа роса. Рівненська АЕС “задихається” від недонавантаження. Син ОПЗЖиста, власник ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО- Анатолій Юрієвич Бойко, користуючись “війною”, необґрунтовано вимикає електропостачання, за невмотивованою схемою, транспортуючи електроенергію, за кордон, за валюту, з відшкодуванням ПДВ, вчиняючи кримінальне правопорушення за статтею 222-2КК. Маніпулювання на енергетичному ринку, чим підриває авторитет державної влади, що вже було у вигляді вієрних вимкнень електропостачання електроенергії у 2000 році, та спровокувало акції “Україна без Кучми”! https://opendatabot.ua/c/00131512
  Так що тут треба ставити питання не про жабу, яка душить мешканців різних вулиць міста, а про захист волинян від тих, хто нас порахував під час війни за сміття, а пріоритетом ставить велике бобло від продажу електроенергії.

 7. Вонюча стаття, спрямована на зомбування населення, привчання жити без світла і нині, і повсякчас… І не ображатись на енергетиків, які скористалися ситуацією і продають світло на чужину, чужим дядям і тьотям за великі гроші. а нам милостиво залишають кісточки з барського столу.

 8. Статтю треба назвати: Кому лиже зад Косцьвят, НЕ ДЕПУТАТ?! Йому все одно нічим платити, тому його і давить ЖАБА, що у Вас має бути світло і тепло! Син ОПЗЖиста, власник ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО- Анатолій Юрієвич Бойко, користуючись “війною”, необґрунто-вано вимикає електропостачання, за невмотивованою схемою, транспортуючи електроенергію, за кордон, за валюту, з відшкодуванням ПДВ, вчиняючи кримінальне правопорушення за статтею 222-2КК. Маніпулювання на енергетичному ринку, чим підриває авторитет державної влади, що вже було у вигляді вієрних вимкнень електропостачання електроенергії у 2000 році, та спровокувало акції “Україна без Кучми”!

 9. Статтю треба назвати: Кому лиже зад Косцьвят, НЕ ДЕПУТАТ?! Йому все одно нічим платити, тому його і давить ЖАБА, що у Вас має бути світло і тепло! Син ОПЗЖиста, власник ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО- Анатолій Юрієвич Бойко, користуючись “війною”, необґрунто-вано вимикає електропостачання, за невмотивованою схемою, транспортуючи електроенергію, за кордон, за валюту, з відшкодуванням ПДВ, вчиняючи кримінальне правопорушення за статтею 222-2КК. Маніпулювання на енергетичному ринку, чим підриває авторитет державної влади, що вже було у вигляді вієрних вимкнень електропостачання електроенергії у 2000 році, та спровокувало акції “Україна без Кучми”!

 10. Підтримую, не ЖАБА! Краще не скажеш! Вонюча стаття, спрямована на зомбування населення, привчання жити без світла і нині, і повсякчас… І не ображатись на енергетиків, які скористалися ситуацією і продають світло на чужину, чужим дядям і тьотям за великі гроші. а нам милостиво залишають кісточки з барського столу. КУКУріка, не пече,

 11. що Син ОПЗЖиста, власник ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО- Анатолій Юрієвич Бойко, користуючись “війною”, необґрунто-вано вимикає електропостачання, за невмотивованою схемою, транспортуючи електроенергію, за кордон, за валюту, з відшкодуванням ПДВ, вчиняючи кримінальне правопорушення за статтею 222-2КК.

 12. Декілька днів тому в інтернеті розповсюдилась інформація про перетікання електроенергії з України до Молдови. Шмигалі миттєво зашмигали носами і стали примітивно їздити у відповідь по наших вухах. Мовляв, ви не знаєте законів фізики, перетікання – це стабілізаційний процес в об’єднаній енергосистемі.
  Але постривайте, “знаючі закони фізики” – перетікає завжди звідти, де більше туди, де менше. Значить, більше в Україні, а менше – в Молдові! А ось гроші завжди перетікають при цьому у зворотному напрямку – це вже закон бізнесу.

 13. Конфіскувати Волиньобленерго у бойка. І дефіцит електроенергії на Волині враз перетвориться в профіцит. Але потрібне політичне рішення, щоб через 10 місяців війни конфіскувати у ворога України стратегічний об’єкт.

 14. Косцьов’ят Володимир це розумний висококваліфікований порядочний чоловік. Проте, вся гидота суспільства не може погодитись з цим і пишуть по відношенню до нього різні гадості і провокації.

  1. Нехай він при тобі щось напише – два слова не зліпить до купи на папері твій “висококваліфікований”

 15. Цікаво було б почитати допис пана Косцьов’ята якби він проживаючи в приватному будинку сидів в помешканні з 14ма градусами в кімнаті через те що на його вулиці електроенергію вимикали на 10 і більше годин а комусь в ті часи взагалі не відмикали..путін винуватий що одні мерзли, викидали з холодильників продукти, а інші навіть не відчули незручностей від атак хуйла.

 16. Підораси скористалися ситуацією під час війни. Зробили штучний дефіцит електроенергії на Волині. Нищать малий бізнес, псують людям продукти, провокують простудні захворювання. Не можуть на полі бою – так руйнують в тилу. І зомбують ковельчан отакими статєйками.
  Недавно Чайка обіцяв звернутися до правоохоронців з приводу штучних відключень в Ковелі.
  І ДЕ ТЕ ЗВЕРНЕННЯ???

 17. В ряді інших населених пунктів Волинської області цих штучних відключень менше. Виходить, що Ковель, де багато малого бізнесу, гноблять особливо завзято.

 18. Ковель гноблять особливо завзято. Ряд інших населених пунктів значно менше.

 19. Зміст статті – патологічна філософія, примітивне відбілювання енергетиків і їхнього власника юрія бойка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X