Системно готувався і пройшов відбір: ковельчанин поповнить лави штурмової бригади «Лють»

01.03.2023 12:10
Андрій Легенький

43-річний ковельчанин Андрій Легенький – один із сотень цивільних добровольців, який пройшов відбір до об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють». У відносно мирному Ковелі чоловік працював системним адміністратором. Але далі бачить себе лише на захисті країни.

Розповідає, що такий намір мав ще на початку зими, тоді пройшов відбір у підрозділ поліції «Сафарі», але вирішив приєднатися до бригади «Лють», – повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області.

Батьки ще нічого не знають, на роботі здогадуються, а дружина знає і підтримує

– каже Андрій

Ковельчанин має високу мотивацію, займається спортом, володіє зброєю, закінчив курси управління дронами, без проблем пройшов усі етапи відбору, бо системно і ґрунтовно готувався.

Каже, що має чимало знайомих з «Сафарі», та й багато хлопців, з якими разом тренувались в рідному місті, вже роз’їхались по різних підрозділах і служать.

Рішення піти в «Лють» приймав виважено, все обдумував, радився з дружиною.

У мене це вийшло комплексно, сидіти зараз просто так не можу. Я окупантів сюди не кликав, тому моя задача – їх вигнати. Я знаю, на що йду, і роблю це свідомо, зваживши свої сили

– говорить чоловік

На його думку, одного лише почуття патріотизму для цього недостатньо. 

Не так важлива кількість, як якість бійців. Мають іти люди, які хочуть йти, які розуміють службу. Хто відчуває в собі цю силу і здатність – має йти

– переконаний Андрій

Та додає:

Війна триває, вона може торкнутись кожного. Війна може бути і затяжна, і не затяжна. Тому я нічого не планую. Я просто хочу бути там, де маю бути

Нагадаємо, що об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» – це воєнізований підрозділ нового зразка, призначений для відсічі та стримування збройної агресії проти України. У її арсеналі – бронетехніка (БМП, БТР, бронеавтомобілі «Козак»), артилерійське, зенітне, протитанкове та снайперське озброєння.

Добровольці, які хочуть приєднатися, можуть подати анкету на сайті storm.mvs.gov.ua або через Центри надання адміністративних послуг.

Далі кандидат має пройти військово-лікарську комісію, здати психологічний та фізичний тести, пройти тестування на знання законодавства та логічне мислення. Після успішного тестування він пройде кількамісячне навчання. По завершенню якісної підготовки бійці приступлять до виконання поставлених завдань – знищення ворога.

Фото сектора комунікації поліції Волинської області

Поділитися:

Коментарі

  1. А чому ж тільки зараз, а не рік тому? Тому що 30ку зняли? Чому “до об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють»”, а не в ЗСУ, якщо такий “вмотивований”?

  2. Знаючи його – і він пройшов психологічний відбір?!!!! Та ще й про це гівно писати на весь Ковель?!! Я вже не знаю хто більше з глузду з’їхав.

  3. Вай-вай-вай! Рік думав і надумав! Готувався і нарешті підготувався. Якби всі хлопці, які пішли захищати свою країну в перший день війни рік думали, то страшно уявити щоб було. А тут людина мало того що рік думала, то ще й пропіарила себе і рік своїх роздумів. Хай подякує тим “непідготовленим” дякуючи чким, мав змогу думати аж цілий рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *