Тендер на поточний ремонт чотирьох вулиць за 14,9 млн грн провели у неділю

22.05.2023 о 10:08 · 2 хв читання

У Ковелі відбувся тендер з пошуку підрядника на поточний ремонт вулиць в мікрорайоні Ковель-2 – Олексія Тихого, Генерала Чупринки, Корольова та Кільцева.

Про це повідомляється на сайті держзакупівель Prozorro.

Закупівлею займається управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Тендерні пропозиції приймалися до 18 травня, а сам аукціон мав розпочатися у понеділок, 22 травня, об 11:21. Однак все відбулося у неробочі дні. Єдина пропозиція була подана у суботу, 20 травня, о 09:29, а розкриття її провели у неділю, 21 травня.

У тендерній закупівлі взяв участь суб’єкт господарювання з Луцька – ТОВ «Унідор Сервіс», яке належить колишньому міліціонеру Миколі Лисюку, який у 2004-2005 роках працював заступником начальника ДАІ у Волинській області, а в 2010-2011 – заступником начальника Управління МВС. Вже у 2012 році він заснував «Унідор Сервіс» і відтоді працює на дорожньому ринку. Підприємство вигравало тендери на аварійний ремонт дорожнього покриття та інші.

Очікувана вартість поточних ремонтів чотирьох вулиць, яку встановили чиновники мерії, – 15 млн 407 тис. гривень з місцевого бюджету. «Унідор Сервіс» запропонував свою «переможну» ціну – 14 млн 955 тис. грн (різниця – 452 тис. грн) і наразі очікує на рішення влади.

Термін виконання робіт – 30 вересня 2023 року.

Згідно з технічним завдання, ремонти включатимуть улаштування дорожніх корит із застосуванням автогрейдерів, улаштування підстильних і вирівнювальних шарів основи зі щебню, укладання щебеневих покриттів або основ із напівпросочуванням бітумною емульсією, улаштування тонкошарового покриття, планування узбіч автогрейдером, перекладання горловин цегляних колодязів.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. Який же то поточний ремонт? То є чистісіньке капітальне будівництво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X