У Бережцях провели творчий звіт аматорських колективів

17.08.2020 о 13:55 · 2 хв читання

12 серпня відбувся творчий звіт аматорських колективів та окремих виконавців клубу села Бережці.

Про це йдеться на сторінці Вишнівської громади у Фейсбуці.

Захід присвячений 150-й річниці від дня народження Лесі Українки. Метою творчого звіту було вшанування пам’яті видатної письменниці, берегині автентичної народної творчості Волині, громадської діячки Лесі Українки, подальший розвиток аматорського мистецтва, збереження нематеріальної культурної спадщини.

Ведучі програми ознайомили з творчим доробком геніальної поетеси. Відома пісня на слова Лесі Українки «Давня весна» прозвучала у виконанні жіночого вокального колективу «Бережанка».

Своїми прекрасними голосами чарували солісти Юлія Мороз, Анна Скрипник, Анна Степанюк, Андрій Сташук та інші. Родзинкою виступу стало художнє читання вірша «Бережці», який зі спогадів Ольги Косач Леся Українка написала після двотижневого перебування і відпочинку у 1892 році на березі річки Буг. Учасники художньої самодіяльності показали, що культура на селі – це повсякденна робота, аби берегти, підтримати і розвивати традиції, народну творчість, самобутність кожного села та його історію.

І це ще раз доводить істину «не хлібом єдиним» живуть люди в населених пунктах нашої громади.

КЗ «Центр КМЕВС» висловлює щиру вдячність та найкращі побажання творчої наснаги, духовного натхнення всім, хто брав участь, виступав на сцені, допомагав в організації звіту.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X